Polecana kancelaria prawna z Jeleniej Góry

Pilnie poszukuję doświadczonego i skutecznego adwokata, który pomoże mi napisać wniosek o ubezwłasnowolnienie całkowite męża. Mój mąż jest alkoholikiem i nie chce się leczyć, mimo moich usilnych próśb, a nawet groźby rozwodu. Zdecydowałam, że jak on nie potrafi zadbać o swoje zdrowie – to ja to zrobię. Kiedyś słyszałam, że w takich sytuacjach najlepszym pomysłem jest ubezwłasnowolnienie całkowite lub częściowe. Są ku temu przesłanki – mąż przestał kierować własnym życiem, które w tej chwili jest podporządkowane alkoholowi.

Skuteczny prawnik od prawa rodzinnego i opiekuńczego

kancelaria prawna - jelenia góraW pierwszej kolejności przejrzę forum internetowe dotyczące jakości świadczonych usług jeleniogórskich prawników. Na pewno dowiem się, który z nich specjalizuje się w prawie rodzinnym. Z forum internetowego dowiedziałam się wiele interesujących szczegółów. Jak się okazuje, jeżeli komuś jest pilnie potrzebna profesjonalna kancelaria prawna – Jelenia Góra ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów w dziedzinie prawa. Spisałam sobie numer kontaktowy do podobno najlepszego specjalisty od prawa rodzinnego i opiekuńczego. Po kilku nieudanych próbach, udało mi się dodzwonić do adwokata i umówić na spotkanie w najbliższy czwartek o godzinie szesnastej. Prawnik, w krótkiej rozmowie telefonicznej opowiedział mi w skrócie, na czym polega istota ubezwłasnowolnienia i jakie dokumenty mam przygotować na spotkanie. Adwokat wzbudził moje zaufanie, bo ma bardzo sympatyczny i ciepły głos oraz szeroką wiedzę. Na pewno jest świetnym prawnikiem, gdyż posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw z zakresu prawa rodzinnego. Prawnik sporządzi dla mnie wniosek o ubezwłasnowolnienie, uzasadniając że mąż cierpi na chorobę alkoholową. Będę potrzebować wszelkiej dokumentacji medycznej potwierdzającej ten fakt. 

Jestem zadowolona, że zdecydowałam się na taki radykalny krok. Długo się wahałam, ale terapeuta mi doradził, żebym była stanowcza i twarda. Adwokat również stwierdził, że prawidłowo postępuję, bo alkoholizm nieleczony prowadzi do śmierci. Trochę się stresuje tym spotkaniem z prawnikiem, bo jak dotąd nigdy nie miałam styczności z adwokatami, sądami, czy nawet pismami procesowymi. Uważam, że bez pomocy kancelarii prawnej, sama bym sobie nie poradziła z napisaniem wniosku o ubezwłasnowolnienie.