Gdzie w Warszawie odzyskam dane z dysku ssd?

Nie za bardzo znam się na komputerach i ich częściach składowych. Ostatnio próbowałam sprawdzić pewną rzecz w BIOS komputera i niestety usunęłam sobie wszystkie dane z dysku. Byłam przerażona, ponieważ miałam tam wiele ważnych dokumentów, nie mówiąc nawet o zdjęciach, które były dla mnie pamiątkowe, a których nie zdążyłam wywołać u fotografa. Miałam jednak nadzieję, że uda się z tym jednak coś zrobić. Tym razem jednak postawiłam oddać komputer do naprawy fachowcowi.

Udało mi się odzyskać dane z dysku ssd

odzyskiwanie danych ssd - warszawaNajpierw jednak musiałam znaleźć profesjonalny i rzetelny serwis komputerowy, który by się tym zajął. Nie chciałam zatrudniać pierwszego lepszego informatyka, ponieważ zależało mi na gwarancji za wykonaną usługę. Poza tym bardzo zależało mi również na czasie. Komputer był niezbędnym narzędziem, które wykorzystywałam w swojej pracy, dlatego najlepiej by było jakbym znalazła serwis, który spróbuje odzyskać dane z dysku w ciągu jednego dnia. Nie miałam dostępy do komputera, ale włączyłam przeglądarkę internetową w moim telefonie i wpisałam w w nią frazę: odzyskiwanie danych ssd – warszawa, i zaczęłam przeglądać wyniki. Bez problemu udało mi się w ten sposób zlokalizować miejsce, gdzie mogę oddać komputer do naprawy. Ten serwis miał bardzo dobre opinie i rekomendacje poprzednich klientów na temat odzyskiwania danych z dysków ssd i hdd. Wiele osób chwaliło to miejsce, że pracują tam prawdziwi profesjonaliści, którzy szybko i sprawnie odzyskują dane nawet w naprawdę beznadziejnych przypadkach. W dodatku przykładowy cennik ich usług był stosunkowo niski, dlatego wiedziałam że za usługę nie zapłacę zbyt dużo. Nie mniej ważne było dla mnie również to, że dają oni 6 miesięczną gwarancję na wykonane przez siebie usługi i wymienione części. Od razu spakowałam mojego PC do bagażnika samochodu i udałam się do tego serwisu.

Byłam bardzo zadowolona, kiedy dowiedziałam się od obsługującego mnie specjalisty, że odzyskanie danych z mojego dysku ssd, będzie bardzo szybkie i bez problemowe. W serwisie dokonano tej usługi od ręki i nie musiałam nawet długo czekać na odbiór komputera. Tak jak się również spodziewałam za wykonaną usługę nie zapłaciłam zbyt wygórowanej kwoty. Byłam bardzo zadowolona, teraz już nic nie będę próbowała sama robić w ustawieniach komputera.