Zamówienie specjalnej edycji szytych książek we Wrocławiu

Prowadzę wydawnictwo, które zajmuje się publikacją poezji lokalnych autorów. Jest to bardo dobry biznes, bo posiadam stałe grono odbiorców. W związku ze zbliżającym się jubileuszem działania mojej firmy na rynku, postanowiłem zrobić specjalne wydanie poezji mojego przyjaciela Romana. Zależało mi bardzo na tym, by książki nie były klejone, ale szyte.

Jak zamawia się szyte książki we Wrocławiu?

książki szyte wrocławBardzo istotne było dla mnie, by zamówienie została zrealizowane w określonym terminie. Moje wydawnictwo nie posiada dużej przestrzeni magazynowej, a nie mogłem ryzykować, by coś złego przytrafiło się specjalnemu wydaniu. Na szczęście znam drukarnię, która oferuje znakomite książki szyte wrocław. Przede wszystkim nie jest tam drogo, a oferowane produkty są naprawdę wyśmienitej jakości. Poinformowałem mojego przyjaciela Romana o planach złożenia zamówienia w tej drukarni. Bardzo się ucieszył. Zależało również i jemu, by książki szyte wrocław były wykonane w jak najlepszy sposób. Zrobiłem projekt okładki, dopisałem też specjalną dedykację. Wiedziałem, że głównymi klientami książek będą na pewno znajomi z czasów szkolnych mojego przyjaciela Romana, a także miejska biblioteka. Ważne było, by książki szyte wrocław miały wysoką jakość tekstu. Byłem jednak przekonany, że znając osiągi tej dobrej drukarni, na pewno tekst będzie bardzo czytelny. Musiałem jeszcze przygotować parę rzeczy.

Wydanie specjalne miało zawierać ilustracje autorstwa mojej ukochanej małżonki. Promocja książki przebiegał bardzo pomyślnie. Bardzo dużo osób zdecydowało się na zakup poezji mojego przyjaciela Romana. Ja byłem zachwycony jakością druku, a także oprawą. Wiedziałem, ze pomysł z jubileuszowym wydaniem był bardzo dobry. Również ilustracje mojej żony prezentowały się znakomicie.