Wysokiej jakości prześcieradła

 

Z racji tego, że moi rodzice przez wiele lat prowadzili nieduży hotel nad morzem, branże hotelarską znam od podszewki. Poznałam właścicieli wielu większych i mniejszych hoteli i wiem, z czym wiąże się ich prowadzenie. Zauważyłam też na przestrzeni wielu lat, że duże wyzwanie pojawia się w trakcie szukania dostawców tekstyliów hotelowych. Okazuje się, że o dziwo nie jest wcale tak łatwo o dobrej jakości pościel czy prześcieradła. I postanowiłam te wiedzę wykorzystać. 

Produkcja dobrych prześcieradeł

prześcieradła hoteloweBranża hotelarska jest mi najbliższą ze wszystkich branż. Od dziecka przyglądałam się jak moi rodzice prowadzą z sukcesami hotel. Co prawda sprzedali go jakiś czas temu i przeszli na emeryturę, a ja nigdy nie chciałam prowadzić hotelu, ale postanowiłam swoją wiedzę o tej dziedzinie wykorzystać w inny sposób. Z racji tego, że mam sieć znajomości i znam potrzeby hoteli o różnej klasie, założyłam firmę, zajmującą się produkcją tekstyliów hotelowych. Wspólnie z kilkoma właścicielami hoteli i przy konsultacji z rodzicami wybraliśmy najlepsze materiały i kolory i produkcja ruszyła pełną parą. Na ten moment współpracujemy z ośmioma hotelami, ale będziemy poszerzać listę kontrahentów sukcesywnie. Najlepiej na ten moment sprzedają się nowoczesne prześcieradła hotelowe, które zużywają się zawsze najszybciej. Postaraliśmy się o to żeby prześcieradła te były zakładane na gumce. To oznacza dużą wygodę spania dla gości hotelowych. Prześcieradła są też antyalergiczne, a w dzisiejszych czasach bardzo dużo ludzi przywiązuje do tego wagę. Zarówno prześcieradła, jak i pozostałe tekstylia, wykonane są z wysokiej jakości naturalnych materiałów. Oczywiście największe zainteresowanie jest białymi prześcieradłami, jednak dużo hoteli zaczyna odważnie stawiać na różnego rodzaju kolory. Dlatego, też, cały czas urozmaicamy nasz asortyment.

Jeszcze kilka lat temu nie miałam pojęcia, że będę prowadziła dobrze prosperującą firmę, zajmującą się produkcją tekstyliów hotelowych. Na ten moment jest to fakt i firma całkiem dobrze sobie radzi. Produkujemy bowiem wysoką jakość pościeli hotelowych. Ze względu na doświadczenie branży hotelarskiej dokładnie wiedziałam, jakie są oczekiwania, jak chodzi o kołdry, poduszki czy pościele. Najlepiej sprzedają się na ten moment prześcieradła.