Jestem osobą, która bardzo dużo podróżuje po kraju i świecie. Zazwyczaj korzystam z usług eleganckich hoteli i mam w planach otworzyć swój własny. Bazując na swoim doświadczeniu będę chciała wprowadzić w swoim hotelu wszystko to, co najlepsze dla gości. Zauważyłam, że im lepszy hotel, tym właściciele przywiązują większą wagę do szczegółów, takich jak na przykład wysokiej jakości pościel. 

Kołdry w ekskluzywnych hotelach

ekskluzywne kołdry hoteloweDużo podróżuje po świecie, korzystając z usług wysokiej klasy hoteli. Za każdym razem, kiedy wynajmuje gdzieś pokój, zwracam uwagę na najdrobniejsze szczegóły, bo według mnie, dbałość o nie przez właściciele jest kluczowa w tworzeniu wysokich standardów. Jednym z najważniejszych czynników luksusu w hotelu jest dla mnie jakości pościeli. W najdroższych hotelach spotyka się ekskluzywne kołdry hotelowe oraz poduszki, które w wyjątkowy sposób dbają o komfort snu. Jak udało mi się dowiedzieć, kołdry w hotelach produkowane są na specjalne zlecenie i wykonane są z najwyższej jakości materiałów, w pełni ekologicznych. Są to zazwyczaj kołdry bawełniane. Są bardzo miłe w dotyku, nawet bez poszewki, mimo tego, że są lekkie, są też przy tym bardzo ciepłe. Hotele mają zazwyczaj zapas takich kołder przeznaczonych albo na ciepłe, letnie dni albo typowo na zimę. Niezwykle komfortowe są też produkowane w zestawach z kołdrami poduszki. Kiedy przyłoży się do nich głowę, to od razu człowiek zasypia. Kołdry i poduszki powleczone są w najwyższej jakości poszewki, które mają zazwyczaj wyszyte logo hotelu. Na każdym łóżku leży elegancka narzuta, które nie tylko chroni pościel przed zakurzeniem, ale też pełni funkcję estetyczną. Jakość i wygląd pościeli hotelowej jest dla mnie głównym wyznacznikiem obowiązujących w danym hotelu standardów. Kiedy w przyszłości otworzę własny hotel, na pewno nawiążę współpracę na najlepszymi producentami pościeli, którzy pomogą mi zagwarantować spokojny sen klientów.

W eleganckich hotelach dużą wagę przywiązuje się do najmniejszych szczegółów, które ostatecznie decydują o jakości danego miejsca. Ważną rolę, przynajmniej dla mnie, pełni odpowiednia pościel. I nie chodzi tylko o elegancką poszewkę, ale też o samą kołdrę i poduszkę. Wykonane z  ekologicznych materiałów potrafią zapewnić naprawdę komfortowy wypoczynek.