Wynajem ładnych pokoi w Jaśle

Prowadzę swój własny pensjonat w Jaśle. W okresie wakacyjnym mam bardzo dużo gości, ale teraz podczas jesieni mam spadek ilości wynajęć pokoi. Chcę jakoś zachęcić swoich gości do skorzystania z oferty mojego pensjonatu. Mam naprawdę bardzo ładne i duże pokoje, które są chwalone przez poprzednich klientów.

Wynajmowanie pokoi dla turystów

duże pokoje do wynajęcia w JaśleMoje pokoje, które wynajmuję znajdują się odpowiednio na parterze i dwóch pietrach. Największe z nich znajdują się na ostatnim piętrze. Nie mam w budynku windy, więc zazwyczaj goście wynajmują sobie pokoje na piętrze, lub na parterze, ponieważ nie trzeba wtedy zbytnio chodzić po schodach. Trochę ich rozumiem, w końcu przyjechali odpocząć, a nie chodzić po schodach. Chcę jednak, by te pokoje na drugim piętrze również stały się dla klientów atrakcyjne. Zrobiłam w nich generalny remont. Te pokoje są tak duże, że łazienki mogą być spokojnie w nich usytuowane. Na piętrze i parterze jest łazienka w korytarzu i goście muszą się nimi dzielić z innymi. Zamieściłam na swojej stronie internetowej, że są duże pokoje do wynajęcia w Jaśle. Mam nadzieję, że ktoś się skusi. Zrobiłam zdjęcia tych pokoi i oczywiście umieściłam na stronie. Wystrój jest ładny i zachęcajacy, więc myślę, że jak najbardziej są one atrakcyjne. W tych pokojach sa nawet aneksy kuchenne tak, by goście nie musieli schodzić na śniadanie na dół. Zakupiłam też duże i pojemne szafy na garderobę. Gdy to zrobiłam, to zauważyłam, że coraz więcej osób pyta się o te pokoje, co mnie bardzo cieszy. W okresie jesiennym ludzie nie korzystają tak z urlopów, jak podczas lata. Co prawda w okresie letnim mam sporo gości, więc wszystkie pokoje są pozajmowane na dwa miesiące. Jestem w stanie zejść z ceny wynajmu pokoi na okres jesienno-zimowy dla osób, chcących je wynająć. Daję również zniżkę dla stałych klientów, by do mnie wracali. Mam nadzieję, że to sprawi, że gości będzie więcej i będa jeszcze bardziej zadowoleni.

Faktycznie takiego typu zabiegi spowodowały, że gości przybyło więcej. Mam już zrobione zapisy na trzy tygodnie do przodu. Nawet na te mniejsze pokoje jest zapotrzebowanie. Goście bardzo sobie chwalą warunki w tych pokojach, z czego jestem bardzo zadowolona. Liczy się dla mnie to, co mówią osoby wynajmujące u mnie duże pokoje, a także te mniejsze.