Sklep meblowy to ja zamierzałam otworzyć już kilka lat temu. Jakoś jednak się nie złożyło, bo ciągle miałam coś innego do roboty. Wiedziałam jednak, że przyjdzie czas na poprowadzenie sklepu i spokojnie nadrabiałam zaległości. Kiedy sytuacja mi się unormowała, to w końcu mogłam zabrać się za realizację swoich planów. Wynajęłam ogromny lokal, który idealnie się nadawał na sklep meblowy.

Kupno nowoczesnych mebli u producenta 

nowoczesne meble dęboweW meble na sprzedaż zaopatrywałam się u producenta, który oferował tanie rozwiązania. Dopiero zaczynałam sprzedaż mebli i jeszcze nie wiedziałam jacy klienci będą do mnie przychodzić. Z czasem zaczęłam wprowadzać więcej rozwiązań a meble dostępne były z różnych półek cenowych. Po roku czasu wiedziałam już doskonale czego oczekiwali klienci i postanowiłam wyjść im naprzeciw. Dlatego też zdecydowałam się wprowadzić do sprzedaży nowoczesne meble dębowe, które zamierzałam zakupić u jednego z największych producentów. Na początku jednak zamierzałam negocjować cenę, ponieważ ze sprzedaży tych nowoczesnych mebli chciałam mieć spore zyski. Wybrałam meble dębowe, ponieważ wiedziałam, że cieszyły się największym zainteresowaniem a dąb był trwały i wykonane z niego meble były solidne. Nowoczesne meble sprzedawały się najlepiej. Tylko czasami jakiegoś klienta interesowały meble klasyczne, ale takie również posiadałam w swojej ofercie. Z producentem nowoczesnych mebli dębowych dogadałam się od razu, co było dla mnie zadowalające. Kupiłam u niego gotowe zestawy mebli, ponieważ chciałam sprawdzić jak będą się sprzedawały. W przyszłości zapewne wprowadzę jeszcze możliwość kupowania mebli na zamówienie, ale trochę czasu na to potrzebuję. Kupione meble u producenta do sklepu przywiózł mój pracownik. Posiadałam własny transport i bez problemu mogłam zorganizować dostawę dębowych mebli. Były one bardzo nowoczesne i sama chciałabym takie mieć w swoim domu.

Interes szedł mi świetnie a wszystko zawdzięczałam współpracy z producentem mebli dębowych. Te właśnie meble najczęściej były wybierane i ostatecznie postawiłam tylko na tego producenta. Oferowałam także meble wykonywane na zamówienie i dzięki temu moje relacje zawodowe z producentem były jeszcze lepsze. To właśnie tak wyobrażałam sobie pracę w salonie meblowym.