Od zawsze interesowała mnie motoryzacja. Kiedy byłem mały, tata zabrał mnie na zawody motocyklowe, żebym zobaczył jak to wygląda. Wtedy zaczęła się moja miłość do jednośladów. Szybko zrobiłem kartę motorowerową, a gdy skończyłem osiemnaści lat zacząłem wyczynowo jeździć na motorze. Teraz często jeżdżę na zawody i wynajmuję firmy, które zajmują się profesjonalnie przewozem motocykli. Dzięki temu mam pewność, że moje maszyny docierają gdzie tylko zapragnę i nic się im złego nie stanie.

Transportowanie motorów to poważne zajęcie

przewóz motocykliOstatnio leciałem samolotem do Ameryki. Miałem tam wziąć udział w wielkim turnieju motocyklowym. Byłem bardzo podniecony, ponieważ to była pierwsza tak wielka impreza, w której brałem udział. Naprawdę niesamowicie było oglądać świat z samolotu. Wcześniej jeszcze nigdy nie leciałem. Czułem się wolny jak ptak. Lepiej czuję się wyłącznie jadąc na motocyklu. Oczywiście musiałem zabrać o Ameryki własny sprzęt. Na szczęście pomogła mi firma, której zadaniem jest sprawny przewóz motocykli. W takich kwestiach stawiam na rodzime firmy, ponieważ Polacy doskonale znają się na motorach i skutecznie zajmują się powierzonymi im zadaniami. Moje motocykle były przewożone na promie. Na zawody dotarły w świetnym stanie i to jeszcze przede mną. Oczywiście wysłałem je w podróż trochę czasu wcześniej, przed swoim wyjazd. Firma oferująca przewóz motocykli zajęła się dbaniem o moje pojazdy podczas rejsu. Regularnie były one doglądane. W ogóle nie musiałem się martwić, czy dojadą na miejsce w dobrym stanie. Dzisiaj często korzystam z usług owej firmy, nawiązaliśmy już stałą współpracę. Wolę zawsze korzystać z usług fachowców, którzy dobrze wykonują swoją pracę i jeszcze nigdy mnie nie zawiedli. Wiem, że razem pojedziemy jeszcze na wiele zawodów tego typu. Jeszcze wielokrotnie będę wykonywał akrobacje na moich motorach, bez obaw, że cokolwiek zepsuło się w drodze na turniej. To ważne w tym sporcie.

W Ameryce udało mi się stanąć na podium i moja kariera nabrała rozpędu. Minął już rok od czasu tamtych zawodów, a ja jestem w ciągłych rozjazdach. Na szczęście nadal korzystam z usług tej samej, sprawdzonej firmy, oferującej transport motocykli. Dzięki temu nie muszę polegać na obcych. Znam już wszystkich pracowników i wiem, że dzielą ze mną pasję do jednośladów. To bardzo dużo dla mnie znaczy.