W jaki sposób zawalczyć o żonę?

 

Gdy para przyrzeka sobie miłość do grobowej deski, stojąc przy ślubnym kobiercu, rzadko myśli o nieprzewidywalności życia. Bo przecież bywa różnie i nawet najbardziej gorąca miłość może zostać zgaszona przez gwałtowny podmuch wiatru spowodowany nieoczekiwanymi sytuacjami życiowymi. Bywa zatem, że taka miłość rozpada się dużo szybciej, ale przecież można ją jeszcze jakoś rozpalić.

O odzyskiwaniu żony

jak odzyskać żonęNawet jeśli małżeństwo jest już po rozwodzie, nie oznacza to oczywiście definitywnego końca ich historii. W wielu przypadkach trzeba nawet podjąć tak drastyczna i radykalną decyzję, aby przekonać się, że ktoś nie wyobraża sobie życia bez drugiej osoby u boku. Wówczas bardzo dobrą metodą jest dążenie do jak najczęstszego kontaktu z byłą małżonką, aby udowodnić jej, że jest jeszcze jakiś żar w tym ognisku. Kontakt jest niezwykle ważny, bo to on tak naprawdę może doprowadzić do bliskości, nawet jeśli miałoby to być zwykłe złapanie za ręce. Ludzie po rozwodach muszą się odkryć na nowo, poznać z zupełnie innej strony. Nie zawsze można zapomnieć wszystkie negatywne emocje i sytuacje, przez które do tego rozwodu w ogóle doszło, lecz na pewno można je sobie wybaczyć, tworząc tym samym grunt pod zupełnie nową historię i relację. Nikt przecież nie powiedział, że byłe małżeństwo nie może stworzyć nowego związku, bez żadnych uprzedzeń, jednakże na początku zawsze musi być ten kontakt. Jeśli ktoś zadaje pytanie, jak odzyskać żonę?, to musi doskonale zdawać sobie sprawę z konieczności dążenia do tej bliskości. W wielu przypadkach związki rozpadają się właśnie przez zanik poczucia bycia zaangażowanym, co oczywiście przekłada się na kolejne, płynące z tego niezadowolenia. Jeśli mężczyzna z powrotem zacznie się angażować i torować sobie drogę do serca kobiety, w której uczucie już niegdyś rozbudził, na pewno zostanie to docenione. Może się wydawać, że trudniej jest odzyskać kobietę niż ją zdobyć, lecz nie jest to do końca prawda, zawsze wszak można bazować na wspólnej przeszłości.

W dzisiejszym świecie relacje międzyludzkie są niezwykle ważne i często nie ma na nie czasu. Trzeba zatem znaleźć kilka chwil, aby poświęcić należytą uwagę swoim bliskim, gdyż czasami może to uratować niejeden związek i rodzinę. Dogasający ogień zawsze można rozniecić mocniej, lecz zawsze będzie się to wiązało z poświęceniami. Chociaż, kobieta, bez której nie widzi się życia, potrafi zmotywować.

Czytaj dalej na nls.pl