Usuwanie włosków laserowo

Kobiety szczególnie dbają o swoje ciało, gdyż często je eksponują. Gładka cera, złocista opalenizna i aksamitna skóra. Są one w stanie wiele znieść, aby być wiecznie młodymi i pięknymi. Poddają się licznym zabiegom kosmetycznym, które mają na celu zlikwidowanie oznak starości i zapewnienie gładkiej skóry na nogach, pod pachami i w okolicach bikini.

Jak działa na włoski laser?

laserowe usuwanie włosów - wrocławKażda kobieta chce mieć gładkie nogi, bo takie są najbardziej atrakcyjne. Już dziewczynki w podstawówce golą nogi, bo chcą wyglądać jak modelki z wybiegów. Na rynku istnieje kilka produktów do depilacji, z których korzysta najwięcej kobiet. Jest to przede wszystkim tradycyjna, jednorazowa maszynka go golenia, którą kupimy w każdym sklepie kosmetycznym, drogerii, czy nawet w kiosku. Aby zmniejszyć tarcie i zwiększyć poślizg, stosuje się do niej specjalną piankę do golenia, która znacznie ułatwia i przyśpiesza usuwanie włosków. Inną metodą, którą stosuje spora część kobiet, jest depilacja woskiem na ciepło i zimno. Jest to skuteczna w ponad dziewięćdziesięciu procentach metoda, lecz jest dość bolesna, przez co wiele kobiet się na nią nie decyduje. Lepsze jest depilowanie włosów specjalnym kremem do depilacji, który kupimy w dobrych drogeriach. Wszystkie te metody dają efekt gładkich nóg na krótko, bo od jednego dnia do maksymalnie paru tygodni. Jeżeli interesuje nas laserowe usuwanie włosów – Wrocław jest najlepszym miastem. Działa tu kilka profesjonalnych salonów, świadczących usługi na najwyższym poziomie. Działanie wiązki lasera jest całkowicie bezpiecznie dla naszej skóry, gdyż jest bardzo precyzyjny i wypala włoski razem z cebulkami. Tylko taki zabieg może zatrzymać ciągłe odrastanie nowych włosów. Jego skuteczność jest niemalże stu procentowa, a ilość powtarzanych zabiegów zależy do rodzaju włosów, ich ilości i miejsca jakie depilujemy. Najczęściej brunetki muszą wykonać o kilka więcej zabiegów, ponieważ mają mocniejsze włosy.

Kobiety coraz częściej korzystają z takich zabiegów, bo dają one zdecydowanie lepsze rezultaty niż samodzielne usuwanie włosów w domu ogólnie dostępnymi metodami. Laserowa depilacja jest bezbolesna i nie powoduje skutków ubocznych. Nie podrażnia skóry i może być stosowana przez kobiety w każdym wieku. Cena depilacji zależy od obszaru skóry, który poddajemy działaniu lasera.