Powoli zbliżają się Mikołajki, potem Święta Bożego Narodzenia, Sylwester i Nowy Rok. Zaraz za nimi dzień babci i dziadka, Walentynki i dzień kobiet. W między czasie wypaść mogą urodziny bliskiej przyjaciółki i imieniny koleżanki z działu. Zbliża się okres, kiedy co rusz będziemy wymyślać i kupować nowe prezenty. W tym czasie zmagamy się z pytaniem: co po raz kolejny podarować koleżance, aby było wyjątkowe, a zarazem kreatywne i wyrażało nasze intencje?

Karafka z grawerem jako prezent idealny

szklane karafki z graweremW zbliżającym się czasie również ja zmagam się z takimi dylematami. Życie spłatało mi niezłego psikusa. Wraz z moją najbliższą przyjaciółką co roku obdarowujemy się na Mikołajki i Boże Narodzenie. Dodatkowo obchodzi ona urodziny w Święto Trzech Króli! Rok w rok wyrywam sobie włosy z głowy myśląc jakie niepowtarzalne trzy prezenty przygotować, aby sprawić jej radość. Inspirację znalazłam w prasie-szklane karafki z grawerem. Uznałam, że to strzał w dziesiątkę! Prezent unikalny, praktyczny, a zarazem niedrogi. Sklepy oferują szeroki wybór takich naczyń. Możemy przebierać w kształtach, rozmiarach, a nawet kolorach! Szczególną cechą, jaką posiadają szklane karafki z grawerem, jest to, że możemy je dowolnie personalizować. Grawer może być imienny, a może też być wzruszającą sentencją. Na karafce możemy wygrawerować daty, wydarzenia, imiona, złote myśli, ulubione cytaty, czy też kształty. Możemy podarować bliskiej osobie karafkę z okazji rocznicy ślubu, na której wygrawerowane zostanie serce. Na osiemnaste urodziny ciekawą propozycją jest grawer z cyfrą „18”, a na uczczenie narodzin dziecka-lecący bocian z zawiniątkiem! Możliwości są wielkie, a ogranicza nas tylko wyobraźnia. Warto dodać, że sam sposób wykonania graweru również możemy wybrać. Wybieramy jego styl, czcionkę, wielkość, a nawet układ na karafce. Sami decydujemy o wszystkim, dzięki czemu prezent możemy dopasować na każdą okazję oraz dla każdej osoby.

Wśród tylu propozycji ciężko zdecydować się na odpowiedni prezent. Należy brać pod uwagę wiek, cechy charakteru i zainteresowania osoby obdarowywanej. Ważna jest także okazja, na którą przygotowujemy podarunek. Inny rodzaj niespodzianki sprawimy na Boże Narodzenie, inny na urodziny, a zupełnie inny dar przygotujemy z okazji ślubu, czy chrzcin. Prezent powinien być dopasowany do sytuacji pod każdym kątem. Wspomniana przez mnie karafka jest uniwersalna, gdyż możemy ją dopasować do każdej okazji!