Świąteczne kosze spodobały się pracownikom

Moja firma co roku organizowała świąteczne prezenty dla wszystkich pracowników i paczki ze słodyczami dla dzieci. Co roku zajmowałam się organizacją wszystkiego. To była dla mnie sama przyjemność. Miałam już wypracowane kontakty z wieloma przedstawicielami handlowymi więc wiedziałam, że w tym roku przygotowanie prezentów dla pracowników i ich dzieci będą bardzo dobrze zorganizowane.

Przygotowałam kosze dla pracowników

kosze świątecznePostanowiłam odezwać się do wszystkich kontrahentów żeby podpytać jakie mogą zaproponować mi warunki w tym roku. Zależało mi żeby kosze świąteczne w tym roku były niezwykłe. Co roku starałam się przygotować dla moich koleżanek i kolegów jakąś niespodziankę, żeby kosze nie było takie oklepane. W tym roku postanowiłam dołożyć do koszy wejściówki do kina i na basen a także kwiaty. Nasza firma zatrudnia młodych pracowników, którzy uprawiają sport i korzystają z różnych atrakcji. Udało mi się nawiązać współpracę ze znanym aquaparkiem w okolicy i dzięki temu mogłam przygotować dla każdego bardzo fajną wejściówkę na całodzienny pobyt na basen a także na saunę. Dołożyłam go razem z wejściówka do kina do słodyczy, kawy i herbaty, które znajdowały się już w koszu świątecznym. Kosz był sporych rozmiarów. Wszystkie rzeczy się w nim mieściły i pięknie prezentowały. Kosze świąteczne były ozdobione kolorowymi kokardami w kolorze czerwonym. Kosze były rozdawana w trakcie naszej kolacji świątecznej, którą organizujemy w pobliskiej restauracji. Wówczas przełożony omawia co się działo w danym roku i jakie nasza firma zrobiła postępy.

Okres świąteczny jest miłym czasem. Każdy się cieszy ze wspólnie spędzonego czasu. W tym roku kosze dla pracowników i dzieci udały się jak co roku. Każdy był bardzo zadowolony. Pracownicy cieszyli się z dodatkowych wejściówek, których w zeszłym roku nie było.