Przygotowania do ślubu dla kobiet głównie krążą wokół sukni, w którą będzie ubrana. O tym dniu marzą już małe dziewczynki. Większość kobiet suknię kupuje, ale możemy ją też wypożyczyć, albo kupić używaną, bo będzie dużo tańsza.

Jak wygląda suknia projektu Rara Avis?

suknie ślubne rara avisW ten wyjątkowy dzień wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Podczas ślubu oczy wszystkich gości będą skierowane na pannę młodą. Każdy będzie komentował to jak wygląda, więc dobrze jest wszystkich zaskoczyć. Jeżeli chcemy zrobić niesamowite wrażenie swoją kreacją, to suknie ślubne Rara Avis będą najlepsze. Są one ręcznie wykonywane i posiadają bogate zdobienia. Cechą wyróżniającą je spośród tysiąca innych sukien, jest styl Boho, który od paru jest jest najmodniejszy. Są to suknie niesamowicie kobiece, pełne uroku i smaku. Doskonale się w nich prezentują szczupłe kobiety, ale także panie z obfitymi kształtami. Do najpopularniejszych modeli projektu Rara Avis należą suknie w stylu rybki z dopasowaną talią i gorsetem bez usztywnień. Suknia ślubna przede wszystkim musi idealnie leżeć, dlatego przed zakupem należy przymierzyć sporo różnych fasonów, aby znaleźć ten, w którym będziemy wyglądali wyjątkowo. Bardzo modne są obecnie suknie koronkowe, które często odsłaniają dużo ciała, dlatego nie każda kobieta się decyduje na taki model. W salonie ślubnym poza suknią kupimy też wszystkie niezbędne dodatki w postaci welonu, torebki, czy okrycia wierzchniego jeżeli ślub ma się odbyć w porze jesiennej, lub zimowej. 

Większość kobiet nie oszczędza na zakupie sukni, bo w końcu raz w życiu się bierze ślub kościelny, do którego konieczna jest biała suknia. Jeżeli nie chcemy wydawać na nią dużo pieniędzy, to alternatywą jest jej wypożyczenie, lub kupienie używanej przez internet.