Często kobiety wraz z przyjściem mrozów zapominają o swojej kobiecości i stawiają na ciepłe swetry oraz spodnie. Wygoda i ciepło ponad wszystko, oczywiście, ale czy nie można tego połączyć z kobiecą stylizacją? Wybierając odpowiednie rzeczy ze swojej garderoby możesz skomponować coś zarówno podkreślającego Twoje atuty, a jednocześnie dbającego o Twoje zdrowie. Są jednak wyjątki, które przesadzają w drugą stronę, stawiają swój wygląd i wizerunek ponad wszystko – nawet własne zdrowie.

Odpowiednie rajstopy do zimowych stylizacji

wytrzymałe kryjące czarne rajstopyZacznij od przeszukania swojej szafy w celu znalezieniach spódniczek oraz sukienek, które nadawałyby się także na dni zimowe. To, że na dworze jest zimno nie oznacza, że masz skreślać swoją kobiecość. Wybierając odsłonięte nogi powinnaś zasilić swoją szafę wieloma rodzajami rajstop. Wytrzymałe kryjące czarne rajstopy to uniwersalne rozwiązanie pasujące do każdej stylizacji. Nawet grube modele będą prezentowały się wspaniale, a jednocześnie zadbają o ciepło Twoich nóg. Nawet kiedy stawiasz na żywe kolory to rajstopy są w stanie stonować odrobinę Twój wybór. Zawsze możesz wykorzystać rajstopy ze zdobieniami, wtedy jednak musisz postawić na stonowaną stylizację ponieważ to właśnie wzorki na Twoich nogach skupią na sobie całą uwagę. W zależności od stroju możesz szaleć z kolorystyką swoich rajstop, wybierać najróżniejsze wzory, byle nie przesadzić z różnorodnością całego stroju. Pamiętaj, aby odpowiednio dopasować również górę stroju. Ubranie spódniczki czy sukienki nie oznacza, że na górze musisz mieć lekki sweterek lub koszulę. Możesz zaszaleć, wyciągnąć najgrubszy sweterek jaki masz i ubrać go do lekkiej stylizacji, dzięki temu nabierze zimowego charakteru. Zwieńczeniem całej stylizacji będzie podkreślenie go odpowiednio dobraną biżuterią. Skromna przy skomplikowanym stroju dla dodania lekkości, różnorodna przy stonowanym by urozmaicić.

Wybierając kobiecą stylizację zadbaj o to, by rajstopy swoją grubością były dopasowane do panującej pogody. Nie skazuj swoich nóg na zamarznięcie tylko dlatego, że efektowne wzorki uważasz za pasujące do dzisiejszego stroju. Rajstopy to najlepsze rozwiązanie na zimowe dni, a aktualnie wybór na rynku jest bardzo duży. Wzory, różne kolory – wybierz coś dla siebie.