W województwie świętokrzyskim jest wiele miejsc, w których możemy kupić nowe lub używane naczepy do samochodów ciężarowych. Z tego co się orientowałem, bardzo dobrą opinię ma jeden sprzedawca z Bodzentyna. Nie dość, że można u niego kupić wiele naczep od różnych producentów, do tego prowadzi kompleksowy ich serwis, a jeśli trzeba to dojeżdża na miejsce naprawy. To bardzo ważna cecha, dzięki której sprzedaż w jego firmie jest na wysokim poziomie zawsze.

Firma sprzedająca naczepy z Bodzentyna

sprzedaż naczep bodzentynW pobliżu Kielc jest niewielkie miasto Bodzentyn. To właśnie tam znajdziesz tego sprzedawcę. Jeśli chodzi o sprzedaż naczep Bodzentyn może pochwalić się tym człowiekiem. Na terenie jego firmy znajdziesz naczepy naprawdę wielu producentów, zarówno polskich, jak i zagranicznych. Niektóre modele ściągane są nawet z Japonii oraz Korei Południowej. Do tego prowadzony jest skup, dzięki czemu możesz zastanowić się nad zakupem używanego sprzętu. W dalszym ciągu obejmuje go serwis, włącznie z dojazdem na terenie całego kraju. Kompleksowość jego usług jest czymś, co zasługuje na pochwałę, ponieważ nieczęsto możemy zobaczyć to na rynku. Do każdej naczepy dodawany jest komplet opon o tym samym rozmiarze. Wiadomo, że trzeba dokonywać wymiany dwa razy w roku. Jeśli kupisz na wiosnę lub w lecie, dostaniesz koła zimowe do naczepy. Jeżeli będą to miesiące zimowe – dostaniesz opony letnie. Wybór naczep jest duży nie tylko ze względu na producenta, ale także na przeznaczenie oraz rozmiar. Ostatnio widziałem, że w ofercie były naczepy chłodnie. Jeśli kupujesz naczepę, a nie przyjedziesz swoim samochodem ciężarowym, zostanie ona dowieziona w konkretne miejsce. Przedsiębiorstwo jest znane zarówno w województwie świętokrzyskim, jak i każdym sąsiadującym. Nie trzeba go specjalnie reklamować, aby mieli oni dużą sprzedaż swoich produktów.

Następnym razem kiedy będę kupował naczepę również udam się do tego sprzedawcy. Jak pokazuje moje doświadczenie, jest on bardzo dobry w tym co robi. Firma jest na rynku już prawie piętnaście lat. Oprócz zakupu naczepy możliwy jest też jej leasing lub wypożyczenie. Nie ma stałego cennika, ponieważ sprzedawca negocjuje z wszystkimi chętnymi. Firma działa od poniedziałku do soboty. Serwis pracuje nawet w niedzielę, w całym kraju.