Sposób na piękne usta

Moda dotyczy niemalże każdego aspektu naszego życia. Tego w jaki sposób się ubieramy, jak wyglądają nasze mieszkania, a nawet tego jakimi samochodami jeździmy. Obecnie w dobie internetu pojawiła się także moda na konkretne cechy w wyglądzie, które są bardzo pożądane zwłaszcza wśród kobiet. 

Piękne i modne usta

powiększanie ust bielskoKażdy z nas wygląda inaczej i nie ma na świecie dwóch takich samych osób. Różnice w wyglądzie dotyczą również jednojajowych bliźniąt, więc można powiedzieć, że każdy człowiek jest unikatem jedynym w swoim rodzaju. Zawsze starałam się tymi słowami leczyć swoje kompleksy, czy raczej je uciszać i choć przez dłuższy czas to działało tak w momencie, kiedy pojawiła się moda na duże i pełne usta, moje kompleksy powróciły i to ze zdwojoną siłą. Moje małe usta były zawsze dla mnie problemem i choć znalazłam w internecie różne metody na to, jak je powiększyć tak nie były one trwałe, a jednocześnie zagrażały mojemu zdrowiu. Byłam jednak osobą bardzo zdesperowaną i za wszelką cenę pragnęłam pozbyć się małych ust. Nauczyłam się nawet powiększać usta za pomocą pomadki, jednak jak wiadomo jest to proces czasochłonny i nie zawsze możemy sobie na niego pozwolić. Dopiero zabieg dał mi oczekiwane rezultaty bowiem pewnego dnia wreszcie się odważyłam i umówiłam na powiększanie ust Bielsko posiada gabinety medycyny estetycznej w której profesjonalnie możemy wykonać sobie taki zabieg bez obaw, że coś pójdzie nie tak. Zawsze bałam się tego typu zabiegów, ale kiedy zobaczyłam spektakularne rezultaty na mojej przyjaciółce, która także walczyła z małymi ustami, wiedziałam, że jest to najlepsza droga do wyleczenia moich kompleksów. Początkowo uparłam się na to, aby naprawdę mocno powiększyć usta, jednakże pani przeprowadzająca zabieg przekonała mnie do tego, że co za dużo to nie zdrowo i zgodziłam się na mniejszą dawkę kwasu hialuronowego. Po zabiegu byłam wdzięczna sobie za tę decyzje, bo jak się okazało dawka, którą otrzymałam całkowicie wystarczyła do tego, bym miała wreszcie przepiękne usta!

Pomimo faktu, że moje usta nie zostały jakoś drastycznie powiększone tak efekt jest naprawdę widoczny i jak najbardziej satysfakcjonujący. Oczywiście ostateczne rezultaty są widoczne po około dwóch tygodniach, kiedy opuchlizna całkiem zejdzie, jednakże ja byłam niesamowicie zadowolona już po pierwszym spojrzeniu w lusterko.