Skuteczny prawnik z Tarnowa

Pilnie poszukuję najlepszego radcy prawnego z Tarnowa, bo mam niemały problem związany z byłym mężem. Od jakiegoś czasu nie otrzymuję alimentów na siebie i dzieci, co spowodowało że wpadłam w poważne tarapaty finansowe. Została mi wypowiedziana umowa najmu mieszkania i lada dzień będę musiała opuścić lokal. Próbowała wielokrotnie rozmawiać z byłym mężem, ale rozmowy nie przyniosły oczekiwanego skutku. Stefan twierdzi, że stracił pracę i nie ma z czego płacić alimentów.

Profesjonalna tarnowska kancelaria radcowska

radca prawny tarnówNie mogę dopuścić do sytuacji, że trafię z dziećmi na bruk abo do domu samotnej matki. Przejrzę zaraz forum internetowe dotyczące jakości świadczonych usług prawnych w Tarnowie i znajdę najbardziej polecanego radce prawnego. Zależy mi na tym, aby prawnik specjalizował się w prawie rodzinnym i opiekuńczym oraz żeby nie był drogi. Będę musiała pożyczyć pieniądze od brata, bo nie mam żadnych oszczędności. Przeczytałam dokładnie forum internetowe i dowiedziałam się wielu praktycznych rzeczy. Wiem, że jeśli komuś jest pilnie potrzebny profesjonalny radca prawny Tarnów ma do zaoferowania wielu wybitnych specjalistów z różnych dziedzin prawa. Zapisałam sobie numer do radcy prawnego, który jest najlepszy z prawa rodzinnego i zamierzam zaraz do niego zadzwonić. Chcę jak najszybciej umówić się na spotkanie, bo nie ma na co czekać. Po kilku nieudanych próbach telefonicznych, w końcu udało mi się dodzwonić do prawnika. Opowiedziałam w wielkim skrócie o swoi problemie z byłym mężem i usłyszałam pocieszające słowa. Jutro mam pojawić się w kancelarii i prawnik wystosuje pismo do męża z prośbą zapłaty zaległych alimentów. Jeżeli to nie pomoże, to sprawa trafi do sądu, a sąd na pewno zadecyduje o zabezpieczeniu majątku męża do czasu spłaty długów alimentacyjnych. 

Prawnik poprosił mnie, abym wzięła ze sobą na spotkanie wyrok sądu, w którym mam zasądzone alimenty na siebie i dzieci. Muszę wydrukować też wyciąg z konta z ostatnich kilku miesięcy, aby udowodnić, że rzeczywiście żadnych wpłat nie było. Koszt porady prawnej wyniesie mnie sto pięćdziesiąt złotych, ale na szczęście brat pożyczy mi tysiąc złotych. Prawnik spróbuje też dogadać się z właścicielem mieszkania, aby ten dał mi czas na uregulowanie zaległego czynszu.