Serwis urządzeń kasowych w Trójmieście

Kasy fiskalne nie były szczególnie delikatnym sprzętem, i mogły służyć całymi latami bez problemów, jeśli tylko były wykorzystywane we właściwy sposób. Jednak nawet najbardziej wytrzymały sprzęt w końcu się zużywa, a najczęściej przestaje działać w najmniej odpowiednim momencie. Tak było właśnie w naszym sklepie, gdzie kasy nie były nigdy serwisowane od czasu ich pierwszego zainstalowania ponad dziesięć lat temu.

Profesjonalna naprawa kas fiskalnych

serwis kas fiskalnych trójmiastoKasy fiskalne czasem miewały drobne usterki ale całkowita awaria wszystkich kas zdarzyła nam się dopiero niedawno, a bez kas sklep oczywiście nie mógł funkcjonować. Co gorsza, nasze kasy były już dawno po okresie gwarancyjnym, więc by w ogóle móc otworzyć sklep mieliśmy dwie możliwości. Jedną z nich była wymiana kas na nowe, aczkolwiek była to ogromna inwestycja, przekraczająca wielokrotnie nasz budżet przeznaczony na urządzenia. Drugą opcją była naprawa obecnych kas, która była znacznie tańszym i szybszym rozwiązaniem. Koledzy z jednego ze sklepów naszej sieci polecili nam bardzo profesjonalny serwis kas fiskalnych Trójmiasto było siedzibą jednego z oddziałów owej firmy, a że znajdował się on niedaleko sklepu, mogliśmy wybrać się tam nawet w godzinach pracy. Serwisanci okazali się świetnymi fachowcami, bez problemu przyjmując zlecenie, i już następnego dnia zabrali się za sprawdzanie i naprawę naszego sprzętu. Kilka najbardziej zużytych kas, które nie nadawały się już do naprawy oczywiście należało wymienić na nowe urządzenia, aczkolwiek w ramach serwisu ich koszt był o wiele niższy niż standardowa cena, a pozostałe urządzenia udało się szybko przywrócić do stanu używalności. Po wymianach drobnych elementów i okablowania, które bardzo spowalniało pracę urządzeń, kasy działały równie szybko jak nowe.

Serwis prowadził również naprawy gwarancyjne, więc mogliśmy zgłosić do nich praktycznie każdą większą usterkę, a z racji iż do samego serwisu było ledwie dziesięć minut drogi samochodem, zawsze mogliśmy liczyć na szybką obsługę i naprawę sprzętu. Odkąd zaczęliśmy z owym serwisem regularną współpracę, wszystkie problemy z kasami udaje się rozwiązać błyskawicznie, bez konieczności zamykania całego sklepu na czas napraw, a koszty związane z serwisowaniem spadły niemal o połowę.