volupte.pl

Profesjonalna fotografia dziecięca od zaraz

Polecany ośrodek odwykowy dla alkoholików

Bardzo wiele osób przyznaje, że lubi spożywać napoje alkoholowe. Wydają się być nieodłączną częścią każdej imprezy nie tylko towarzyskiej, ale nawet rodzinnej. Niektórzy przyznają, że ułatwia zawieranie nowych znajomości, a inni, że pomaga przetrwać trudny czas. Faktem jest jednak to, że wiele osób nadużywa alkoholu i traktuje go jak każdy inny napój. Nie każdy myśli o konsekwencjach zbyt częstego picia.

Kiedy trzeba udać się do ośrodka odwykowego?

ośrodek odwykowy dla alkoholikówFaktem jest to, że dostęp do napojów alkoholowych nie jest niczym ograniczony. Sklepy czynne całą dobę znajdziemy już na każdej ulicy. Można się zatem napić wtedy, gdy tylko mamy taką ochotę. Po alkohol sięgamy przy bardzo wielu okazjach, a czasem nawet i bez nich. Niektórzy muszą się napić zaraz po powrocie z pracy, inni przy obiedzie czy kolacji. Zbyt częste picie prowadzi do tego, że nie jesteśmy już w stanie wytrzymać bez alkoholu ani jednego dnia. Zaczyna kierować naszym życiem i uzależnia bardzo szybko. Wiele osób zdecydowało się na to, aby z nałogiem zerwać. Ciężko jednak zrobić to samodzielnie. Warto znaleźć dobry ośrodek odwykowy dla alkoholików, w którym pracują doświadczeni specjaliści. Pierwszym krokiem jest przyznanie się do tego, że ma się problem i chce się zacząć skuteczne leczenie. Każdy pacjent najpierw musi przejść detoks. Wypłukany zostanie z organizmu alkohol. Dopiero wtedy można zacząć skuteczną terapię. Odbywa się ona zarówno indywidualnie, jak i grupowo.

Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez alkoholu. Jeśli jednak zaczniemy go nadużywać, bardzo szybko przekonamy się, że to on zaczął kierować nami. Wiele osób szuka sposobu na to, aby wyleczyć się z uzależnienia. Warto wybrać dobry ośrodek, ponieważ samodzielnie nikt sobie z takim problemem nie poradził. W ośrodku poznamy wiele osób, które przechodzą taki sam proces leczenia. Można otrzymać wsparcie profesjonalistów i wrócić do normalnego życia.

Skuteczny i kaloryczny węgiel

Jesień oraz końcówka lata to z reguły czas gdy zaczynamy coraz intensywniej rozglądać się za promocjami na materiały opałowe. Nie da się ukryć, że w naszym klimacie ogrzewanie domów jest koniecznością. Niekiedy bywa nawet tak, że już końcem września musimy zaczynać uruchamiać nasze systemy grzewcze. Warto jednak wiedzieć o tym w jakie materiały opałowe warto zainwestować ponieważ może się okazać, że na ogrzewaniu zaoszczędzimy wbrew powszechnej opinii.

Wydajny polski węgiel

węgiel wesołaOgrzewanie w naszym kraju często kojarzone jest ze spalaniem drewna opałowego lub też węgla. Te materiały opałowe swą ogromną popularność zawdzięczają przede wszystkim temu, że podczas ich spalania uwalniane jest bardzo dużo ciepła. Oznacza to, że nasze wizyty w kotłowni wcale nie muszą być zbyt częste. W naszym kraju szczególnie dużą popularnością cieszy się bardzo drobny węgiel Wesoła jest zaś jedną z kopalni, która uchodzi za najlepsze źródło takiego węgla. Często spotkać się można z tym, że taki węgiel określany jest jako ekogroszek. Przedrostek „eko” w tym wypadku nie jest oczywiście przypadkowy. Chodzi o to, że taki drobny węgiel jest poddawany procesom mającym na celu zredukowanie ilości cząsteczek siarki, która jest pierwiastkiem bardzo szkodliwym. Podczas spalania siarki w dużej temperaturze często dochodzi do dodatkowego uwalniania różnych szkodliwych substancji. Natomiast w ekogroszku nie znajdziemy zbyt dużo siarki przez co jest to materiał znacznie bardziej przyjazny naturze niż zwykły węgiel. Dużą zaletą takiego drobnego węgla jest też to, że podczas jego spalania uwalnia się sporo ciepła. Jest to bowiem materiał opałowy o bardzo dużej kaloryczności. Stosowanie ekogroszku początkowo było dość mało popularne i uważano, że inwestowanie w te rozwiązania nie będzie dobrym pomysłem. Wpływ na to w dużej mierze miał fakt, że ekogroszek niezbyt dobrze się spalał w klasycznych kotłach grzewczych.

Najlepszym kotłem do spalania ekogroszku jest kocioł zasypowy wyposażony w automatyczny podajnik materiałów opałowych. Tu jednak należy zaznaczyć, że koniecznie trzeba wybierać tylko te materiały opałowe, które są bardzo skuteczne i jednocześnie ze sprawdzonego źródła. Chodzi tutaj o to, że do Polski trafia często podrabiany węgiel i ekogroszek, który może zaburzać pracę podajników w kotłach.

Parasolowy ogród letni

Jeśli prowadzisz biznes handlowy na wolnym powietrzu – na targu, ryneczku, wprost z ulicy miasta – musisz mieć odpowiednie zabezpieczenie od atmosferycznych warunków. Alternatywą dla popularnych namiotów handlowych mogą być parasole do ogrodów. Są szybsze w montażu i mobilne, łatwiej przenieść je z jednego na inne miejsce. Jednocześnie mogą też pełnić dekoracyjną funkcję dla prowadzonej działalności gospodarczej.

Jakie są atuty parasoli zewnętrznych?

parasole do piwnych ogródkówPoza – wspomnianymi na wstępie -argumentem przymawiającym na korzyć parasoli jest ich wizualny wygląd. W porównaniu z namiotami handlowymi zajmują zdecydowanie miej przestrzeni i wyglądają bardziej atrakcyjnie. Razem – jeden koło drugiego – mogą stworzyć ciekawą kolorystyczną kombinację.  Zwłaszcza parasole do piwnych ogródków ubarwią w ten sposób miejski krajobraz. Świetnie komponują się z architekturą starego miasta, kamienicami, nawet z zabudową przedwojenną. To jest znaczny atut, bowiem nie psują wizerunku zabytkowych miast. A to mogłoby być przyczyną odmowy wynajmu powierzchni na handlowe cele przez władze danego miasta. Zawsze więc warto wyciągnąć podczas negocjacji takowy argument. Osobiście widziałam piękne zdjęcia z zakresu tzw. street photography, prezentujące turystyczny „old town” i ładnie wkomponowane w niego kolorowe parasole letnie. Jeśli chodzi o ich zakup to dosyć szeroko rozwinięta jest oferta internetowa. Plusem, że możemy na zdjęciach zobaczyć jak prezentują się w różnych kombinacjach. Wybór kolorów jest bardzo duży, a dodatkowo można zamówić spersonalizowane, z własnym nadrukiem. Wybór wymiarów też nie jest ograniczony, myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego biznesu.  Na koniec skrótowo o elementach składowych parasola handlowego. Jest to czasza, sztyca główna (noga) oraz podstawa całej konstrukcji. Do tego dochodzi tekstylny materiał, najlepiej mocny i zaimpregnowany .

Dzięki parasolom do ogródków może nie tylko funkcjonalnie zapewnić ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem czy ulewnym deszczem, ale też stworzyć piękny, przytulny kącik do odpoczynku na świeżym powietrzu. Wizualne walory to oczywiście nie wszystko. Warto przed zakupem zapoznać się z technicznymi aspektami parasoli, aby wybrać takie, które jak najdłużej nam posłużą.

Powieszone firany pięknie wyglądają

Moje mieszkanie jest w starym budownictwie. Mieszkam na osiedlu niedaleko rodziców. Znajomi namawiali mnie na kupno mieszkania w nowych blokach jednak mi się podoba moja okolica i nie chciałabym się wyprowadzać nigdzie indziej przynajmniej na razie. Mieszkanie mam wyremontowane, korzystałam z pomocy dobrego fachowca, którego polecił mi tata. Pan Kazimierz dobrze się spisał.

Sprzedawczyni poleciła dobre firany

firanka na okno balkonoweWszystkie prace wykonywał sprawnie i według moim zaleceń. Jestem zadowolona z końcowego efektu, który udało się uzyskać. Teraz jestem w  trakcie dekoracji mieszkania. Skorzystałam z pomocy mojej znajomej, która interesuje się wystrojem wnętrz. Zaprosiłam ją na kawę i ona doradziła mi jakie dodatki mogę dokupić żeby w mieszkaniu było przytulniej. Skorzystałam z jej rabatu do kilku sklepów i dzięki temu mogłam zakupić różne polecone przez nią rzeczy o połowę taniej. Najbardziej byłam zadowolona z dekoracji na okna, które wybrałam. Przed pójściem do sklepu dokładnie wymierzyłam okna. Miałam zamontowane już karnisze i potrzebowałam firan. Skorzystałam z rady zatrudnionej w sklepie osoby, która doradziła mi jaka długość i szerokość firan na moje okna będzie odpowiednia. Firanka na okno balkonowe była idealna. Pani pokazała mi kilkanaście różnych firan. Niektóre były gotowe do powieszenia, inne wymagały jeszcze poprawek krawieckich. Zdecydowałam się na firany gotowe.

Chciałam po przyjściu do domu od razu móc je powiesić. Kiedy to zrobiłam w mieszkaniu od razu zrobiło się przytulniej. Moim zdaniem w oknach powinny być firany bo dzięki temu pomieszczenia prezentują się bardziej elegancko. Firany , które wybrałam nie wymagały prasowania. Pani mówiła, ze wystarczy je tylko wyprać w pralce i wilgotne rozwiesić. Nie będą się ani marszczyć ani strzępić. Wszystko było bardzo dokładnie obszyte.

Istota usług ortodontycznych

Zdrowe i piękne zęby to dziś wizytówka zadbanego człowieka. Nic dziwnego więc, że ludzie uważani za osoby, które osiągnęły sukces, dbają o to, by ich uśmiech był nie tylko zdrowy i śnieżnobiały, ale także, a może przede wszystkim, by ich zgryz był zdrowy, a zęby równe i proste. W tym jednak często pomóc może tylko ortodonta.

Gabinety ortodontyczne w Poznaniu

ortodoncja poznańWarto zadbać o zdrowy zgryz i proste zęby już w dzieciństwie. Warto jeszcze przed pojawieniem się wszystkich stałych zębów u dziecka zasięgnąć opinii specjalisty, który będzie w stanie ocenić, czy dziecko ma prawidłowy zgryz, czy też niezbędna będzie jego korekcja. Ortodonta w późniejszym okresie dobierze odpowiedni aparat i poprowadzi nas przez żmudny i kosztowny proces prostowania zębów naszego dziecka. Jeśli z różnych względów interesuje kogoś aktualnie ortodoncja poznań to miasto, w którym odnajdziesz wiele doskonałych specjalistów. Warto jest zapoznać się z opiniami o poszczególnych lekarzach i wybrać osobę naprawdę godną zaufania, ortodoncja bowiem to dziedzina bardzo kosztowna dla klienta. Do wyboru oczywiście są różne rodzaje aparatów i można wiele kosztów zmniejszyć, nie zmienia to jednak faktu, że i tak na pewno cały proces prostowania zębów naszych, czy naszej pociechy, nie będzie obojętny dla naszej kieszeni. Nie warto jednak na tym oszczędzać, ponieważ proste zęby mogą nie tylko zmienić odbiór naszej osoby przez innych, ale także zwiększyć naszą pewność siebie.

Ortodonta to specjalista, który pomoże nam, gdy nasz zgryz lub wygląd zębów wymaga poprawy. Chociaż proces prostowania zębów jest długotrwały, zazwyczaj mało przyjemny i kosztowny, to na pewno efekty leczenia mogą być dla nas bardzo korzystne. Warto więc rozważyć wizytę u ortodonty, zarówno samemu, jak i ze swoim dzieckiem, by dowiedzieć się, co można poprawić w naszym uśmiechu.

Szafy pancerne na ekwipunek wojskowy

Broń nie była jedynym elementem wyposażenia który wymagał przechowywania w bezpiecznym miejscu, gdyż podczas wykonywania zadań używaliśmy różnego sprzętu, który niejednokrotnie był o tyle przydatny co delikatny, więc wymagał dodatkowej ostrożności. W większości był to również sprzęt wymagający pozwoleń lub też całkowicie niedostępny dla cywilnych użytkowników i wymagający bardzo wysokiego poziomu zabezpieczeń.

Szafa do składowania sprzętu zastrzeżonego

szafa pancernaWiele elementów wyposażenia, takich jak elektroniczne urządzenia detekcyjne czy też sprzęt noktowizyjny, nie były dostępne dla cywilnych użytkowników, więc musiały być przechowywane zgodnie z obowiązującymi ustawami bezpieczeństwa. Do składowania takowego ekwipunku została więc zastosowana szafa pancerna, z wysokim poziomem zabezpieczenia, posiadająca bardzo wysokie certyfikaty i atesty bezpieczeństwa. Szafy pancerne przypominały konstrukcyjnie sejfy do broni, choć były od nich większe i lżejsze. Nie były również wykonane z równie wytrzymałych materiałów, aczkolwiek sforsowanie drzwiczek bez użycia zabezpieczeń wymagało użycia materiałów wybuchowych o dużej sile rażenia, gdyż stop stali użyty do wykonania zewnętrznej powłoki był w dalszym ciągu niewrażliwy na uszkodzenia mechaniczne, chemiczne, czy wysokie temperatury. Jako że owe szafy były przeznaczone do składowania ekwipunku, wnętrze podzielone było na wygodne półki, tak by każdy element wyposażenia mógł być przechowywany osobno, a jednocześnie dostęp do niego nie był w żaden sposób ograniczony. Półki oddzielone od siebie były wytrzymałą stalową płytą, odporną na wszelkie uszkodzenia, jakie mogły powstać podczas użytkowania szafy.

Zewnętrzne zabezpieczenia stały na bardzo wysokim poziomie, choć z racji zawartości, wymagane było spełnianie znacznie niższych norm ustawowych, więc zamiast bardzo nowoczesnych zabezpieczeń elektronicznych, zastosowano w nich zamek szyfrowy połączony ze zwykłym zamkiem na płaski klucz dostępowy. Bez użycia któregokolwiek z dwóch elementów, wymaganych do otwarcia drzwiczek, dostęp do zawartości był niemożliwy. Szafy te, podobnie jak sejfy na broń, były podłączone do obiektowego systemu alarmowego, natychmiast powiadamiając ochronę obiektu o próbie otwarcia szafy bez posiadania uprawnień.

Restauracja z własnymi opakowaniami do cateringu

Przemysł gastronomiczny stanowi jeden z najbardziej rozbudowanych przemysłów na całym świecie. Jest on znakomitym źródłem dochodów dla każdego, kto prowadzi tego rodzaju działalność. Nic w tym dziwnego – ludzie muszą po prostu jeść i bardzo lubią próbować nowych smaków. Jeśli jednak chce się założyć własną restaurację, powinno się najpierw zająć skutecznym rozreklamowaniem swojego lokalu – dobrze poprowadzona kampania marketingowa stanowi połowę sukcesu.

Zastosowanie opakowań do cateringu

opakowania do cateringuSwoją restaurację można promować na wiele różnych sposobów. Pomocne będą na pewno wszelkie media społecznościowe, za pomocą których można dotrzeć do naprawdę bardzo szerokiego grona odbiorców. Można także posłużyć się bardziej tradycyjną reklamą i zamieszczać informacje o otwarciu lokalu w różnych miejscach na mieście. Nic jednak nie przekona potencjalnych gości do odwiedzenia naszej restauracji jak pyszna próbka jedzenia. Warto zatem zainwestować w specjalne opakowania do cateringu, za pomocą których rozdystrybuujemy naszą kuchnię na terenie całego miasta i okolic. W opakowaniach można roznosić przekąski na starówce, zachęcając na przykład turystów do odwiedzenia naszego lokalu. Na początku działalności można się także ogłosić jako firma cateringowa. Możemy wówczas liczyć, że zostaniemy zaproszeni na różnego rodzaju imprezy masowe, na których cała masa ludzi będzie miała okazję poznać się na naszych smakach. Pamiętać należy wówczas, żeby zadbać o odpowiednie opakowania, na których dobrze jest zamieścić wizytówkę restauracji w postaci jej nazwy i ewentualnie adresu. Zadowoleni z jedzenia goście, będą mogli zaplanować wtedy wyjście do naszego lokalu. Dzięki opakowaniom do cateringu możemy zatem za jednym zamachem załatwić sobie bardzo szerokie grono stałych klientów.

Żeby zrobić na ludziach jeszcze lepsze wrażenie, możemy zadbać o to, żeby nasze opakowania były wykonane z materiałów ekologicznych lub przynajmniej z plastiku pozyskiwanego z recyklingu. Dzięki panującej obecnie modzie na wszelkie rozwiązania ekologiczne z pewnością zaskarbimy sobie w ten sposób sympatię przynajmniej kilku, kilkunastu osób. Zastosowanie opakowań jest naprawdę bardzo szerokie – mogą one służyć nie tylko jako reklama naszej firmy, ale również jako zwykłe pudełka na wynos.

Jak poznać dobrego producenta samochodów gastronomicznych?

Coraz więcej osób może podzielić się swoimi wrażeniami płynącymi z jedzenia dań przygotowywanych w specjalnych pojazdach nazywanych food trackami. Wiele osób zna je jednak jedynie z amerykańskich filmów lub zasłyszało od znajomego. Po czym poznać dobry food track i jak przezwyciężyć swoje obawy dotyczące jakości serwowanego tam jedzenia?

Czym charakteryzuje się dobry samochód gastronomiczny?

samochody gastronomiczne producentNa samym początku warto obalić pewien krzywdzący stereotyp. Jedzenie z food tracków nie jest równoznaczne z gorszą jakością składników lub samych posiłków. Wiele osób mylnie zakłada, że skoro nie są to przygotowywane w profesjonalnej restauracji z odpowiednio wyposażoną kuchnią, dania podane na podgrzewanych talerzach to na pewno są niskiej jakości. Wystarczy jednak zamówić takie jedzenie, aby szybko przekonać się, jak niewłaściwe były nasze przypuszczenia. Żywność z food tracków nie tylko potrafi być lepsza od jedzenia w standardowych punktach gastronomicznych (nie mówiąc już o znanych sieciówkach fast food), ale jest też doskonałym sposobem na poznanie kulinarnej strony zupełnie nieznanych nam państw, jak chociażby Chorwacja, Gruzja czy Bułgaria. Samochody gastronomiczne producent zawsze przygotowuje w oparciu o restrykcyjne założenia, ponieważ dostosowanie takiego pojazdu do legalnie działającego punktu sprzedającego żywność wymaga zdobycia odpowiednich pozwoleń, które są następstwem sprawdzenia, czy taki samochód może w ogóle być dostosowany do gotowania. Dobry samochód gastronomiczny zawsze łączy najlepsze cechy pojazdu oraz punktu gastronomicznego, o czym producenci zawsze starają się pamiętać.

Nie da się zaprzeczyć, że moda na food trucki jest coraz większa. Na szczęście producenci i właściciele takich pojazdów wiedzą co robić, aby dostarczyć klientom wysokiej jakości żywność, przygotowaną w doskonałych warunkach, dzięki czemu będą w stanie przekonać nawet największych sceptyków do takiej formy kupowania jedzenia.

Fotografia kobieca to idealny prezent na trzydziestkę

Kiedy kobieta przekracza magiczne granice wieku jak 25 lat czy 30 lat ma największą świadomość swojego ciała, a do tego ciągle jeszcze ma ochotę świętować kolejne urodziny. Dlatego znalezienie właściwego prezentu dla niej to nie lada gratka. Z pomocą jednak przychodzą utalentowane fotografki i oferują ciekawe pakiety kobiecej fotografii, która obejmuje zarówno pozowane sesje w parku, jak i studyjne sesje buduarowe dla odważniejszych modelek. Te ostatnie są wyjątkowo cenne dla pań mających świadomość przemijalności urody.

Voucher na fotografię kobiecą

kobieca fotografia BydgoszczKażda kobieta uwielbia dobry makijaż, seksowne ciuchy i profesjonalne zdjęcia. A połączenie tych trzech elementów to combo idealne. Dlatego voucher na profesjonalną sesję zdjęciową do utalentowanego fotografa to będzie strzał w dziesiątkę, jeśli zależy Ci na efektownym prezencie z okazji okrągłych urodzin. Zazwyczaj kobieca fotografia Bydgoszcz jest w tym przypadku przykładem profesjonalizmu, to zdjęcia plus profesjonalne przygotowanie modelki. Tak więc fotograf lub fotografka już przed umówioną sesją ustala z modelką wspólną wizję i scenariusz sesji. Dzielą między siebie obowiązki zorganizowania ubrań w odpowiednim rozmiarze. Natomiast fotograf bierze na siebie zaproszenie kosmetyczki, która przygotuje profesjonalny makijaż fotograficzny oraz fryzjera, który zadba o odpowiednią do okazji fryzurę. Ważne jest też miejsce, w którym będzie odbywać się sesja. Zazwyczaj polecane jest, aby odbywały się one w studio fotografa, który ma przygotowane oświetlenie dodające seksapilu oraz cały entourage, łącznie z odpowiednią tapetą. Jednak jeśli ma to być specjalna, stylizowana sesja warto pomyśleć o wynajęciu pomieszczenia w dworku lub hotelu, który ma wystrój adekwatny do epoki. W fotografii kobiecej jako tło bardzo dobrze sprawdza się także wiosenny sad z kwitnącymi śliwami oraz jesienny park z pięknymi, żółtymi liśćmi.

Niezależnie od tego, jak bardzo podobają się tobie zdjęcia buduarowe, pamiętaj, że prezent ma cieszyć obdarowaną. Tak więc tak odważne sesje nie każdemu przypadną do gustu. Tym bardziej zwróć uwagę podczas wyboru fotografa, aby był elastyczny podczas ustalania szczegółów i pozwolił modelce na dowolność. Są przecież profesjonaliści, którzy nawet z modelki w dżinsach i topie potrafią wyczarować wampa, a sesja stylizowana na damę z lat 20 może być naprawdę świetną zabawą. Dlatego przed wykupieniem vouchera na sesję koniecznie dobrze przejrzyj pod tym kątem portfolio wybranego fotografa.

Wymarzone meble do sklepu tylko na zamówienie

Zakładanie własnego biznesu nie musi być trudne ale z pewnością wymaga dużo pracy i wytrwałości. Szczególnie jeżeli wchodzi się na lokalny rynek nie posiadając żadnego doświadczenia, uzbrojonym jedynie w wiarę we własny sukces. W obliczu nowych wyzwań i pojawiających się przeszkód nie warto rezygnować z pierwotnych założeń a jedynie szukać rozwiązań zbliżających nas do nich.

Meble na zamówienie pomysłem na oryginalny sklep

meble sklepowe na zamówienieKiedy wpadłam na pomysł otwarcia własnej kwiaciarni miałam już za sobą pewne doświadczenia związane z zamawianiem kwiatów do pracy i szkoły. Zamawiałam je przeważnie w wersji hurtowej a następnie łączyłam w wiązanki zgodnie z zapotrzebowaniem i w zależności od okazji. Uznałam, że jest to sprawa warta przetestowania w charakterze własnego biznesu. Po załatwieniu wszelkich formalności urzędowych przyszedł czas na lokal. Od dłuższego czasu prowadziłam negocjacje z właścicielem pawilonu w mojej dzielnicy, który w moim mniemaniu spełniał warunki lokalu pod przyszłą kwiaciarnię. Kiedy ostatecznie udało się uzgodnić warunki najmu lokalu, przyszedł czas na wyposażenie. Niestety żadne z dostępnych na rynku mebli nie spełniały moich oczekiwań. Wymyśliłam sobie bardzo dokładnie jak ma wyglądać moja kwiaciarnia i nie zamierzałam zmieniać projektu ze względy na brak odpowiednich mebli. Szukając innych rozwiązań trafiłam na producenta, który zgodził się wykonać takie meble sklepowe na zamówienie. Nie było tego dużo ale zależało mi na konkretnych rozmiarach i kształtach. Po niecałym miesiącu do kwiaciarni przyjechała dostawa. Piękne, drewniane, stylizowane na stare meble wykonane były perfekcyjnie. Dwa wysokie solidne regały ze zwężającymi się ku górze półkami przypominające schody, obszerny stół spełniający funkcję lady z dwiema szufladami i zamykaną szafką pod blatem, jeden zwykły regał z lustrzanymi plecami oraz dwie komody z nadstawkami. Wszystko dokładnie dopasowane do powierzchni lokalu. Po ustawieniu na swoich miejscach meble wyglądały jeszcze lepiej niż na projekcie. W czasie kiedy powstawały, ja szukałam odpowiednich elementów wystroju i oświetlenia. Chciałam, żeby moja kwiaciarnia nie była po prosty kwiaciarnią. Można w niej było również zamówić kartki wykonywane ręcznie ze własnymi lub zaproponowanymi dedykacjami.

Kwiaty zamawiałam u stałych dostawców dzięki czemu kupowałam je taniej. Meble doskonale sprawdziły się w swojej roli i były moim powodem do dumy. Klienci często pytali gdzie kupiłam takie piękne regały i komody. Nie jednemu z nich udostępniłam kontakt do ich wykonawcy, który w szybkim czasie zyskał sporo nowych klientów. Kwiaciarnia ma się doskonale od pięciu lat a zamówione do niej meble wciąż wyglądają jak nowe.