volupte.pl

Profesjonalna fotografia dziecięca od zaraz

Stosowanie specjalnych impregnatów

Każdy właściciel samochodu stara się zadbać o niego jak najlepiej. W tym celu regularnie jeździmy na przegląd, wykonujemy wszelkie naprawy oraz korzystamy z najlepszych kosmetyków samochodowych. Jednak przed prawdziwym wyzwaniem stoją wszyscy właściciele tak zwanego cabrio.

Jak dbać o wygląd naszego cabrio?

impregnat do dachu cabrioJest to auto, które zazwyczaj posiada bardzo efektywny wygląd zewnętrzny. Też wielu klientów go nabywa ze względu na możliwość jazdy bez zadaszenia. Kojarzone jest to z pewnego rodzaju luksusem i na pewno przyciąga uwagę każdego przechodnia. Dlatego warto w tym przypadku postawić na prawidłową pielęgnację takiego samochodu. Do tego przyda się nam produkt jakim jest impregnat do dachu cabrio. Jest to środek, który poradzi sobie z każdego rodzaju zabrudzeniami oraz dodatkowo zabezpieczy nasz dach przed wybarwieniami. Dlatego warto z niego korzystać chociażby w celach profilaktycznych. Taki impregnat jest łatwy w stosowaniu, ponieważ nie wymaga od nas specjalistycznej wiedzy. Zazwyczaj rozcieńcza się go w określonej ilości wody. Dzięki temu jest bardziej wydajny i starczy na dłużej. Przed wyborem odpowiedniego impregnatu do dachu warto upewnić się z jakiego materiału jest on wykonany. Nie które środki są uniwersalne, a jeszcze inne przeznaczone do konkretnych typów zadaszenia. Dzięki temu możemy zadbać o dużo lepszy efekt i jeszcze lepsze zabezpieczenie.

Dach w naszym cabrio jest szczególnie narażony na zabrudzenia ze względu na materiał. Dlatego zdecydowanie warto zabezpieczyć się w najlepsze środki do oczyszczania takich elementów. Pielęgnacja auta jest ważna jeżeli chcemy cieszyć się jego dobrą jakością i efektywnym wyglądem. Impregnat możemy spokojnie zamówić w sklepie internetowym i czekać na dostarczenie przesyłki. 

Rehabilitacja z wizytą domową

Proces rehabilitacji jest przeważnie długi i żmudny. Dochodzenie do pełnej sprawności to wielkie wyrzeczenia dla każdego, kto choruje. Musi on także przede wszystkim odnaleźć w sobie chęci do tego, aby walczyć o pełnie sprawności i o lepsze jutro dla siebie. Starszych ludzi przeraża przede wszystkim fakt, że na rehabilitacje muszą dojeżdżać. A co jeśli mogłoby odbywać się to w zaciszu domowym? 

Pacjenci chcą rehabilitować się w swoich domach 

rehabilitacja tarnowskie góryJako, że technologia w dwudziestym pierwszym wieku bardzo posunęła się do przodu jako ludzie mamy mnóstwo możliwości. Odpowiadając na obawy przede wszystkim osób starszych, które mogą mieć poważne problemy z poruszaniem się z domu do gabinetu rehabilitacyjnego wiele z nich zdecydowało się na wprowadzenie w swoich usługach dojazdu do klienta. Dzięki temu osoby starsze mogą bez przeszkód ćwiczyć i powracać do pełni sprawności w zaciszu swojego domu. Pozostaje jednak pytanie czy rehabilitacja tarnowskie góry przeprowadzona w domu jest tak samo skuteczna jak ta, która jest przeprowadzana na salach gimnastycznych. Odpowiedź jest krótka. Naturalnie, że tak. Musi być jednak spełniony pewien warunek. W domu musi znaleźć się odpowiednio dużo miejsca. W tym miejscu trzeba również powiedzieć, że nie każde ćwiczenia da się wykonywać w domu, ponieważ niektóre ćwiczenia rehabilitacyjne wymagają specjalnego sprzętu. W takich sytuacjach trzeba udać się do gabinetu. 

Jeśli jednak wystarczy dmuchana duża piłka, ciężarki czy gumy oraz mata do ćwiczeń rehabilitant bez większego problemu może przyjechać do seniora i przeprowadzić z nim ćwiczenia w domu. Jednak nie tylko osoby starsze mogą być rehabilitowane w domu. Czasami poważnym wypadkom ulegają młode osoby, które także mogą mieć problemy z poruszaniem się. 

Polecany tłumacz przysięgły

W dzisiejszym świecie coraz więcej firm, przedsiębiorstw, a także pojedynczych osób nawiązuje różnego rodzaju kontakty z osobami zza granicy. Kontakty te mogą mieć postać kontaktów na stopie koleżeńskiej, jednak nierzadko przyjmują postać kontaktów biznesowych. Chcąc nawiązywać takie kontakty musimy wykazywać się naprawdę dużą znajomością języka obcego. Takim językiem najczęściej jest język angielski, który uznawany jest za język międzynarodowy.

Gdzie znaleźć dobrego tłumacza przysięgłego języka angielskiego?

tłumacz przysięgły angielskiego z WarszawyZnajomość języka angielskiego, zarówno w mowie, jak i piśmie z tak zwanego życia może nie wystarczyć do nawiązywania właśnie kontaktów biznesowych. Chcąc takie kontakty posiadać musimy przecież nie tylko skorzystać z usług tłumacza, który pomoże nam w razie problemów, ale także musimy pomyśleć o tłumaczeniu różnego rodzaju dokumentacji. Dokumentacja powinna zostać przetłumaczona w sposób rzetelny, dokładny, zgodnie z zasadami gramatyki, a także ortografii. Takie tłumaczenia może wykonać jedynie osoba, która specjalizuje się w danej dziedzinie. Warto jest więc wiedzieć, że osobą taką może być tłumacz przysięgły angielskiego z Warszawy. Tłumaczem przysięgłym może zostać jedynie osoba, która ukończyła odpowiednie studia na poziomie magisterskim, a także odbyła dodatkowe kursy specjalizacyjne oraz szkolenia, które pozwolą jej na pracę z dokumentami. Wiedza takiej osoby jest na bieżąco weryfikowana i uaktualniana, dzięki czemu wszelka dokumentacja, czy listy są tłumaczone perfekcyjnie. Tłumacz przysięgły tłumaczy nie tylko dokumentację napisaną w języku angielskim, ale także przetłumaczy tekst z języka polskiego na angielski. Dzięki temu możemy korzystać z usług jednej osoby, która pomoże nam w każdej sytuacji. Znalezienie tłumacza przysięgłego nie jest trudne. Wystarczy tylko skorzystać z wyszukiwarki internetowej i wpisać odpowiednie hasło.

Zostaniemy wtedy przekierowani na stronę internetową, która należy do tłumacza lub też na strony, na których znajdziemy ogłoszenia dotyczące oferowanych usług. Na takiej stronie możemy również zapoznać się z cennikiem usług. Warto wiedzieć, że cena jest uzależniona od ilości słów do przetłumaczenia, a przy dużych objętościowo tekstach możemy liczyć na dodatkowy rabat. Niewątpliwie tłumacz przysięgły jest osobą, która może nam pomóc w wielu sytuacjach.

Ochronna powłoka ceramiczna na samochód

Lakier samochodu każdego dnia narażony jest utratę swoich największych walorów wizualnych. Niewłaściwa konserwacja i mycie, a także wpływ zmiennej pogody okazuje się faktycznie destrukcyjny. Oczywiście zmiany nie są widoczne z dnia na dzień, ale po miesiącach czy latach różnica jest diametralna. Do tego dochodzą delikatne odpryski od kamieni czy zadrapania, które pojawiają się niemal znikąd. A możemy się przecież zabezpieczyć.

Dodatkowe powłoki ceramiczne na lakierze

powłoka ceramiczna na samochódStaramy się dbać o nasze auta. I to nie tylko dla naszej przyjemności, ale głównie dla utrzymania późniejszej ich wartości. Garażujemy samochody i używamy specjalnych kosmetyków, które pozwalają utrzymać materiały w jak najlepszym stanie. Robimy wszystko, aby uniknąć kolizji czy przypadkowego zadrapania. Przecież lakier jest pierwszą rzeczy na jaką zwraca się uwagę. Również gdy przychodzi do sprzedaży. Nowoczesne rozwiązania przychodzą nam z pomocą. Ochronna powłoka ceramiczna na samochód to okazja do wykorzystania dodatkowego zabezpieczenia. Przeźroczysta warstwa chroni lakier naszego auta przed drobniejszymi uszkodzeniami i zarysowaniami, a także izoluje od negatywnie wpływających promieni palącego słońca. Tworząc zwartą warstwę umożliwia utrzymanie lakieru nie tylko ochronnej skorupie, ale także w ułatwia utrzymywanie karoserii w czystości. Oczywiście nie jest rozwiązaniem na wszystkie problemy, ale zdecydowanie wydłuża żywotność lakieru.

Ceramiczna powłoka to idealne rozwiązanie dla wszystkich świadomych kierowców, którym zależy na idealnym lakierze pomimo tysięcy kilometrów na liczniku. Warstwa ochronna pomaga w utrzymaniu lakieru w czystości, a także chroni go przed delikatniejszymi uszkodzeniami. Warto zawczasu zdecydować się na taką ochronę, dopóki nasz nowy jeszcze lakier nie stracił na swojej świetności.

Budowa kamiennych kaskad ogrodowych

Posiadacze wielkiego przydomowego ogrodu mają ogromne możliwości ciekawego zagospodarowania takiej przestrzeni. Na dużym terenie można umieścić wiele fascynujących ozdób naturalnych bądź sztucznych. Dostarcza to wielu wrażeń estetycznych, pięknych widoków, pozwala także na stworzenie miejsc relaksu.

Fontanny i kaskady do dużego ogrodu

kaskady ogrodowe z kamienia sztucznegoCiekawym rozwiązaniem dla dużej przestrzeni działkowej jest niewątpliwie wybudowanie na niej kompleksu wodnego. Może się on składać z takich części jak kaskady ogrodowe z kamienia sztucznego, fontanny, oczka wodnego, sztucznego strumienia bądź własnego, ciepłego źródła. Początkiem przydomowego górskiego krajobrazu będzie kamienna kaskada, która do złudzenia przypominać może wodospad. Woda spływająca po kamieniach wydaje uspokajający, naturalny dźwięk, idealnie relaksujący podczas spędzania czasu w ogrodzie. Woda może spływać do stworzonego sztucznie strumienia, który dalej może wpadać do oczka wodnego lub tworzyć niewielkie, ogrodowe jezioro. Miłośnicy ryb ozdobnych będą mogli cieszyć się ich widokiem codziennie, a dla fanów ciepłych kąpieli idealnym wyjściem będzie stworzenie niewielkiego ciepłego źródła u podnóża pięknej, kamiennej kaskady. Możliwe jest zamontowanie systemów podgrzewających wodę w takim niewielkim zbiorniku, a następnie relaksująca kąpiel w nim. A wszystko to w obrębie własnego ogrodu. Dodatkowo, kompleks wodny z kaskadą można urozmaić dodając wokół roślinność – krzewy, trwa czy kwiaty sprawią, iż będzie on wyglądać bajecznie i zjawiskowo. Odpowiednie oświetlenie własnego, górskiego krajobrazu da niepowtarzalny efekt – z pewnością taka kaskada wspaniale będzie prezentować się również nocą. Oczywiście istnieją samodzielne kaskady wodne, które można zamontować jako ozdobę nawet niewielkiego ogrodu. Będzie ona ciekawym dodatkiem, który zwiększy wartość estetyczną przestrzeni zielonej wokół naszego domu. Kaskady ogrodowe mogą być wykonane z kamienia sztucznego lub z innych materiałów; mogą być uformowane w naturalne kształty, ale także tworzyć oryginalne fontanny. 

Kaskady, fontanny i oczka wodne to rozwiązania dla każdego posiadacza nie tylko dużego ogrodu, lecz także dla ludzi, którzy nie mają aż tyle miejsca. Popularne stają się drewniane kaskady, bądź takie, z których woda wypływa z dzbanka lub innych przedmiotów codziennego użytku. Dla miłośników gór odpowiednie będą jednak te z kamienia sztucznego bądź naturalnego.

Pokaz akrobatyczny to prawdziwa sztuka

Moja mała siostrzenica jest pasjonatką sztuki cyrkowej. Jakiś czas temu do naszego miasta przybyła trupa cyrkowa, i obiecałam siostrze, że zabiorę jej córkę na pokaz. Obserwowałyśmy ze zdumieniem tresowane słonie, wielbłądy i pieski przeskakujące przez obręcze, oklaskiwałyśmy ze śmiechem wesołych klaunów, którzy żartowali i zabawnie podskakiwali, ale największy zachwyt wzbudził w nas występ grupy akrobatów.

Wspaniałe widowisko z akrobatycznym pokazem

akrobatyczny pokazPrzedstawienie, które miałyśmy przyjemność obejrzeć, rozgrywało się głównie na wysokości, z wykorzystaniem trapezów i długich lin. Akrobatyczny pokaz rozpoczął się szybkim tańcem grupy wygimnastykowanych dziewcząt, które unosiły się w górę, gdzie czekali już na nie ich partnerzy. Przestawiając taki układ, cyrkowcy muszą się darzyć dużym zaufaniem, gdyż to od ich siły i umiejętności zależy wzajemne bezpieczeństwo partnerów. Akrobaci byli niezwykle gibcy i elastyczni, ich ciała pracowały niczym sprawna i dobrze naoliwiona maszyna, na której można polegać i nie obawiać się, że coś pójdzie nie tak, jak powinno. Kolorowe stroje i starannie ułożone fryzury dodawały im niezwykłego wdzięku i urody. Podczas tego występu publiczność niejednokrotnie wstrzymywała oddech, gdyż zdawało się, że za chwilę artyści spadną z dużej wysokości. Jednak nic takiego się nie wydarzyło. Ci profesjonaliści nie pozwolili sobie na najmniejszy błąd, który mógłby ich bardzo dużo kosztować. Wiele miesięcy żmudnych i męczących ćwiczeń dało spektakularne efekty. Po wyjściu z cyrku moja siostrzenica stwierdziła, że chciałaby w przyszłości zostać akrobatką cyrkową. Zorganizowała nawet akrobatyczny pokaz swoich umiejętności, na który zaprosiła rodziców, dziadków, kolegów i koleżanki. Przekonała się przy tym, że artysta cyrkowy zajmujący się akrobatyką musi dużo ćwiczyć, by wzbudzać podziw i zachwyt publiczności, a przy tym zachować bezpieczeństwo.

Akrobaci cyrkowi są jedną z najbardziej lubianych grup w ramach przedstawienia cyrkowego. Ich ciężka, wielomiesięczna praca, owocuje wspaniałymi rezultatami, które możemy oglądać na arenie cyrkowej. Z pewnością warto docenić ich zaangażowani, dzięki któremu możemy podziwiać majestatyczne pokazy akrobatyczne, wprawiające w zachwyt i inspirujące całą zgromadzoną publiczność.

Na wczasy nad morze

Nie chcieliśmy być monotematyczni w kwestii opowiadania o swoich wakacyjnych wyjazdach. Właśnie dlatego w tym roku góry zamieniliśmy na morze. No dobrze, prawda wygląda po trochu tak, iż trochę znudziło nam się jeżdżenie na południe kraju i spacerowanie po lasach oraz wzniesieniach. Nie zdradzamy gór, wciąż je kochamy, ale mała odmiana chyba dobrze nam zrobi. Z takiego założenia wyszliśmy i rozpoczęliśmy poszukiwania miejscówki nad morzem. A wybór jest naprawdę spory.

Odpocząć i zwiedzać w Ustce

wczasy ustkaTrochę nie spodziewaliśmy się, że zakres wypoczynkowych możliwości na wybrzeżu jest taki szeroki. Okej, zdawaliśmy sobie sprawę, że jest to wciąż chyba najbardziej popularny kierunek wakacyjnych wyjazdów, ale ciekawych miejsc naprawdę znaleźliśmy mnóstwo. Ostatecznie uznaliśmy, że na nasze pierwsze od lat nadmorskie wczasy ustka będzie idealnym celem. Dlaczego? Powodów było kilka. Miejscowość jest uzdrowiskiem, więc zdrowotne walory na pewno były kuszące. Wiele innych kwestii także miało wpływ na naszą decyzję. Przede wszystkim baza noclegowa. W Ustce nie ma kłopotu ze znalezieniem ciekawego miejsca do przenocowania. Interesujące opcje znajdą tam rodziny, pary czy większe grupy. Obiekty noclegowe położone są w okolicy plaży lub promemady, a także z dala od tłumów, w bardziej kameralnych okolicznościach. W Ustce znajdziecie mnóstwo udogodnień dla turystów, między innymi parkingi na miejscu, obiekty z basenami, placami zabaw lub tarasami, na których można sączyć drinki, napawając się wspaniałymi widokami. Atrakcje także kuszą. Wiadomo, że najbardziej popularna jest plaża, w końcu wyjeżdżając nad morze trudno nie spędzić na niej żadnej chwili. Warto też pospacerować po promenadzie lub wybrać się na rowerową przejażdżkę wzdłuż wybrzeża albo w inne okoliczne trasy. Poza tym w Ustce znajduje się sporo zabytków i ciekawych, historycznych miejsc. Warto zobaczyć latarnię, dawną rybacką osadę, czyli chaty rybackie sprzed lat, bunkry czy port.

Te wszystkie miejsca znalazły się w programie naszego pobytu w Ustce. Nie było więc czasu na nudę, a urlop w tym mieście spędziliśmy odpoczywając, ale także zwiedzając okolice, również na wypożyczonych rowerach. Warto więc było tym razem udać się na wakacje w innym kierunku, niż w poprzednich latach. I wcale nie zamykamy sobie drogi w te okolice. Być może jeszcze kiedyś spędzimy tam urlop.

Wyposażenie porodówek w chlewniach

Już od wielu lat hodowla zwierząt zupełnie w niczym nie przypomina tej prowadzonej w chlewikach na gospodarstwach ponad pięćdziesiąt lat temu. Współcześnie rolnictwo dąży do pełnej automatyzacji w każdej dziedzinie, zwłaszcza w hodowli zwierząt. Pozwala to osiągnąć lepsze rezultaty produkcyjne.

Sektory porodowe z kojcami dla loch

kojec porodowy dla lochW hodowli trzody chlewnej prowadzonej w cyklu zamkniętym bardzo ważna jest prośność loch. Im więcej prosiąt uzyskamy od jednej lochy tym lepiej. Samo uzyskanie dobrych wyników ilościowych prosiąt jeszcze nie gwarantuje nam sukcesu. Ważne jest aby jak najwięcej z tych prosiąt dożyło do momentu osiągnięcia wagi, które da nam możliwość odsadzenia ich od lochy i przeniesienia na tucz. W tym celu przydatny jest na każdej fermie trzody kojec porodowy dla loch. Jest on umieszczany w sektorze porodowym. Na jedną lochę przypada jeden kojec. Pozwala on zwierzęciu nie tylko mniej stresować się w czasie porodu ale również chroni prosięta w późniejszym czasie tj. w czasie karmienia, przed zagnieceniem ich przez lochę, co z kolei może doprowadzić do uduszenia się prosiąt. Kojce porodowe mogą być proste lub skośne. Wszystko zależy od pomieszczenia, jego formy i wymiarów. To decyduje o tym jaki typ wybrać. Oczywiście im więcej kojców w pomieszczeniu tym lepiej, Lepiej wykorzystujemy powierzchnię, którą mamy. Im więcej prośnych loch w tym samym czasie tym większa ilość otrzymanych od nich prosiąt a więc większa produkcja.

W Polsce jest wielu producentów kojców dla loch. Im większe mają doświadczenie tym większą wiedzą a co za tym idzie lepsze doradztwo. Ważne aby kojce były dobrej jakości. Wykonane w odpowiedni sposób i zabezpieczone przed szkodliwym wpływem środowiska ponieważ w chlewni panują bardzo trudne warunki i tego typu wyposażenie lubi rdzewieć.

Wybieramy nawóz do wzrostu rzepaka ozimego

Nie ulega najmniejszej wątpliwości, iż rzepak jest bardzo ważną rośliną w polskim rolnictwie, z której uzyskiwany jest olej. By rósł i dobrze się rozwijał potrzebuje specjalnych warunków zarówno tych glebowych, jak i atmosferycznych. Z tego też względu jego uprawy powinny być odpowiednio nawożone, by nasze plony były obfite i nadające się do sprzedaży na rolniczych giełdach. Nawozów jest oczywiście wiele, ale gdy chcemy mieć obfite plony powinniśmy wybrać ten najlepszy.

Rzepak ozimy wymaga odpowiedniego nawożenia

nawożenie rzepaku ozimegoKażdy rolnik i plantator doskonale wie, że sadzone rośliny muszą być doglądane, by dały nam spodziewane plony. Na niektóre warunki atmosferyczne, takie jak susza, czy nieustanne ulewy, nie mamy wpływu. Czasem są one w stanie spowodować szkody i zatrzymać wzrost naszych plonów. Z tego też powodu tak ważne jest nawożenie rzepaku ozimego, by jego plony były zadowalające. Cechą charakterystyczną rzepaku jest rozwinięty system korzeniowy, przez który pobiera on z gleby substancje odżywcze. Sadzony na jesień musi mieć jak najgrubszy korzonek, by przed zimą osiągnąć już wzrost około 40 centymetrów. Gdy pogoda będzie nam sprzyjać, wczesną wiosną możemy już oczekiwać rośliny mającej około jednego metra wysokości. Musimy jednak wiedzieć, iż roślina ta lubi klimat wilgotny, zwłaszcza w czasie swojego wzrostu. Rzepak ozimy jest też odporny na niskie temperatury. Do samego wzrostu wystarcza mu już 5ºC. Zimą może przetrwać nawet niewielki mróż, zwłaszcza gdy rozwija się po pokrywą śnieżną. Najważniejsza do jego prawidłowego wzrostu jest jednak gleba, w której rośnie, która nie może być kwaśna. Jeśli jednak na naszych polach pH gleby jest niższe od wartości 6,0 musimy wykorzystać wapno, które należy już rozsypać nawet na rok przed planowanym siewem. Nadto, do jego wzrostu potrzebny jest zawarty w glebie magnez. Gdy go nie ma w odpowiedniej ilości, koniecznie musimy nawóz o wysokim stężeniu magnezu. Regularne nawożenie rzepaku ozimego bogatego w magnez zawsze da nam obfite i zadowalające plony. Możne postawić też na nawozy zawierające potas i fosfor. 

Na rynku jest wiele odmian nawozów niezbędnych do uprawy rzepaku ozimego. Warto zainwestować w nawoź, gdyż dzięki niemu będziemy mieli duże plony, nawet przy niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Nawozy muszą być bogate w magnez. Najlepiej jednak wybrać nawóz kompleksowy, który będzie zawierał również potas i fosfor, które są mu potrzebne do wzrostu. Przy odpowiednim nawożeniu i zastosowaniu wapna, gdy nasza gleba jest kwaśna, zawsze uzyskamy wysokie zbiory rzepaku ozimego.  

Sam wynajmij samochód

W dzisiejszych czasach trudno od razu po ślubie przejść na tak zwane ”swoje”. My z mężem po ślubie jeszcze przez kilka miesięcy mieszkaliśmy z jego rodzicami. Mieliśmy takie szczęście, że oni mieszkają w domku jednorodzinnym, więc miejsca było sporo, a my mieliśmy czas, aby odłożyć trochę pieniędzy na własne cztery ściany. Wreszcie nam się to udało i nadszedł czas wielkiej przeprowadzki.

Wynajem dostawczego busa 

wynajem samochodów dostawczych krakówDo przeprowadzki zbieraliśmy się naprawdę długo, bo bardzo chcieliśmy, aby była przeprowadzona bardzo logistycznie. Mieliśmy do przewiezienia mnóstwo sprzętu, naszych ubrań, pełno kartonów z różnymi drobiazgami, książki. Generalnie trochę się nam tego nazbierało i kiedy to wszystko zaczęliśmy składać, to wiedzieliśmy, że nie przewieziemy tego samochodami osobowymi. Zaczęliśmy rozglądać się za firmami, które zajmują się przeprowadzkami. Mieliśmy kilka poleconych firm od naszych znajomych czy rodziny, którzy nie tak dawno korzystali z ich usług. Od razu zadzwoniliśmy, jednak okazało się, że żadna ta firma nie ma wolnych terminów w najbliższym czasie. Teoretycznie mogliśmy poczekać ten miesiąc, czy dłużej, ale po prostu nie chcieliśmy. Mąż wpadł na inny pomysł. Wpisał w wyszukiwarkę – wynajem samochodów dostawczych Kraków i powiedział, że przecież sami możemy wynająć busa i przewieźć te rzeczy. Pomysł mi się bardzo spodobał. Zadzwoniliśmy i mogliśmy mieć takiego busa już w najbliższy weekend! Zdecydowaliśmy się. Bus, muszę przyznać, był bardzo ładny. Nowy, umyty, czysty, zadbany, posprzątany. Widać, że firma, która zajmuje się takim wynajmem bardzo dba o swoje samochody. Obsługa też jest na bardzo wysokim poziomie. Bardzo mili panowie, którzy wszystko nam wytłumaczyli, wyjaśnili. Widać, że zależy im na klientach. Z samochodem też nie było żadnego problemu. Prowadził się bardzo dobrze, bez żadnych zastrzeżeń. 

Bardzo się cieszę, że mamy już za sobą tą całą przeprowadzkę. Bardzo chcieliśmy już mieszkać na swoim, więc cieszę się, że już możemy być w naszym własnym kącie. Dobrze, że mąż wpadł na pomysł wynajmu tego busa, bo szczerze mówiąc, to nie chciałam czekać aż tyle na firmę od przeprowadzek. Uwinęliśmy się raz dwa z przenoszeniem tych rzeczy sami, zwłaszcza, że nasi przyjaciele bardzo nam pomogli, a w kupie siła.