Projektowanie wnętrz domu wygraliśmy w konkursie radiowym

Razem z żoną mamy naprawdę dużo szczęścia w życiu. Naszym największym szczęściem jest nasz syn, który całkiem niedawno poszedł do pierwszej klasy szkoły podstawowej. Ostatnio jednak dopisało nam też szczęście w konkursie radiowym. Akurat kończyliśmy budowę naszego domu gdy pewne biuro projektowe zaczęło mocno się reklamować w lokalnym radiu. Ogłosili oni konkurs dla tych, którzy planują budowę domu. Można było wygrać darmową aranżację wnętrz.

Musieliśmy w ramach konkursu zaprojektować swój dom

profesjonalne projektowanie wnętrz w bydgoszczuKonkurs ogłoszony został kilka tygodni temu. Na początku mocno się zastanawialiśmy nad wzięciem udziału w tym konkursie. Potem stwierdziliśmy, że zupełnie niczego nie ryzykujemy, a co najwyżej poświęcimy na to kilka dni swojego czasu. W każdym razie do wygrania było oczywiście profesjonalne projektowanie wnętrz w Bydgoszczu dla budowanego przez siebie domu. Do konkursu mogły przystąpić zarówno osoby, które dopiero planowały budowę swojego domu jak i te, które były już na etapie stanu surowego zamkniętego. Tak było w naszym przypadku, bo właśnie byliśmy na etapie zastanawiania się od czego zacząć wykańczanie i urządzanie naszego domu. Konkurs polegał na stworzeniu własnego w pełni amatorskiego projektu wnętrz. W tym celu można było skorzystać tylko i wyłącznie z ołówka, bo nie wolno było niczego drukować ani korzystać z programów graficznych. Przygotowaliśmy z żoną naprawdę świetną pracę konkursową, na którą poświęciliśmy dwa dni. Wysyłając pracę do radiowej redakcji byłem niemalże pewien, że to będzie najlepsza praca w całym konkursie. I rzeczywiście okazało się, że zostaliśmy laureatami. Wygraliśmy profesjonalny projekt wnętrz wykonany przez najlepsze biuro projektowe w mieście. Czekaliśmy na niego kilka tygodni, ale naprawdę było warto. Dzisiaj nasz nowy dom jest już na ukończeniu, ale wnętrza wyglądają bajecznie.

Warto było wziąć udział w radiowym konkursie, bo tak naprawdę nagroda była warta około dziesięciu tysięcy złotych. Tyle musielibyśmy zapłacić w tym biurze, gdybyśmy na własny koszt zamawiali wykonanie projektu aranżacji wnętrz. A dzięki naszym wspólnym staraniom i kreatywności opracowaliśmy wspólnie ciekawy projekt, który został doceniony przez jury konkursowe. I teraz mieszkamy w przepięknie i przestronnie urządzonym domu.