Praktyczne dyfuzory zapachowe z patyczkami

Dyfuzory zapachowe służą do rozpylania zapachu w pomieszczeniach. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu przy tym patyczków oraz olejków eterycznych. Inaczej nazywa się je karafkami. Produkt ten cieszy się coraz większym zainteresowaniem odbiorców. Dyfuzory powinny być umieszczane w centralnym miejscu w pokoju, aby rozprzestrzeniający się z nich zapach być wyczuwalny na jak największej jego przestrzeni.  

Jak stosować dyfuzory zapachowe z patyczkami

dyfuzory zapachowe z patyczkamiDyfuzor to praktyczny produkt, który można wykorzystać nawet kilkukrotnie, dzięki wymiennemu wkładowi (wymienia się w nich perfumy/olejek eteryczny czy też patyczki rattanowe). Można dobierać je pod względem aury panującej na zewnątrz czy też zwyczajnie umyć. Najlepiej, aby użyć przy tym wrzątku, aby znajdujący się w nich zapach został całkowicie zneutralizowany, a następnie wykorzystać go ponownie, jednak już przy użyciu innego zapachu. Uniwersalne dyfuzory zapachowe z patyczkami doskonale sprawdzą się we wszystkich wnętrzach, a dodatkowo umożliwią samodzielnie generowanie ich intensywności. Im więcej zastosowanych patyczków, tym mocniejszy zapach. Ponadto, aby wzmocnić aromat zalecane jest co jakiś czas ich odwrócenie. Szczególnie wtedy, kiedy są one już suche i przestają wydalać zapach. Ważne, aby karafka nie stała w nasłonecznionym miejscu, ponieważ wtedy jej zawartość szybciej się ulotni, a to oznacza krótszy czas odczuwania danego zapachu. Dyfuzory zapachowe najlepiej ustawiać na wysokości około 1 metra, co wpłynie nie tylko na dłuższą wyczuwalność aromatu, ale także na optymalne zużycie olejków. Poza tym dyfuzory zapachowe stanowią świetny element dekoracyjny w pokoju!

Dyfuzory zapachowe będą działały poprawnie, jeżeli użyty do nich zostanie przeznaczony do tego olejek. Patyczki rattanowe powinny być wymieniane co około 3 miesiące, aby uzyskać jak najlepszy efekt rozprzestrzenienia się zapachu. Produkt ten cechuje się długą żywotnością, o ile ich posiadacz stosuje się do kilku powyższych wskazówek.