Kobieca garderoba jest pełna ubrań na różne okazje i dodatków, które uzupełniają każdą stylizację. Torebka jest takim elementem, który będzie pasować do sukni wieczorowej, luźnego ubrania do pracy, czy dresu. Dzięki różnorodności modeli i materiałów z jakich są one wykonane, każda kobieta znajdzie torebkę pasującą do jej potrzeb. 

Z czego są wykonane torby Bag?   

torebka typu o bagDamskie torebki pełnią dwie funkcje, są miejscem do przechowywania potrzebnych rzeczy poza domem, oraz stanowią modny element dekoracyjny. Kobiety przeróżne przedmioty przechowują w swoich torebkach. Na pewno nie może zabraknąć chusteczek, portfela i telefonu, ale jest jeszcze mnóstwo innych rzeczy takich jak długopisy, notesy, czy kosmetyki. Aby to wszystko pomieścić, potrzebna jest pojemna torebka typu O Bag. Jest ona wykonana z elastycznej gumy i najczęściej występuje w kształcie dużego kosza. Guma zapewnia doskonałą izolacje przed wodą, dlatego w trakcie deszczu nie musimy się obawiać, że przemokną nam rzeczy w niej schowane. Uszy torebki mogą być wykonane z grubego, plecionego sznurka, metalowego łańcuszka, lub wytrzymałego materiału. Firma O Bag wychodzi z założenia, ze każda klientka może sobie sama stworzyć taką torebkę jaką chce, gdyż wewnętrzny organizer, uszy i zapięcia, możemy dowolnie modyfikować w trakcie zakupu. Ponieważ torebka nie posiada zewnętrznego zamknięcia, to konieczny jest wewnętrzny organizer, który ułatwia uporządkowanie rzeczy znajdujących się wewnątrz i jest zamykany na ściągacz, sznurki, lub po prostu na zamek. Klasyczne modele O Bag są przystosowane do trzymania w ręce, albo na ramieniu i nie posiadają długiego paska, który by umożliwiał noszenie torby na skos ciała. Torba jest dość pojemna i spokojnie zmieścimy do niej wszystkie niezbędne przedmioty. Są one sprzedawane w firmowych sklepach producenta, albo w dobrych sklepach z torebkami, które współpracują z tą marką. Gumowa torebka z pewnością będzie pasować do eleganckiej, miejskiej, ale także sportowej stylizacji. 

Ceny gumowych torebek marki O Bag zaczynają się od około dwustu złotych. Dokonując zakupu w sezonie wyprzedaży na pewno zapłacimy za nią trochę mniej, albo kupując model z poprzedniej kolekcji. Jest ona bardzo gustowna i świetnie się nadaje na prezent dla kobiety ubierającej się zgodnie z panującą modą.