Zbliżały się okrągłe urodziny mojego ojca. Byliśmy z mężem zaproszeni na uroczystość z tej okazji. Dzień urodzin zbliżał się wielkimi krokami. Pozostała tylko sprawa odpowiedniego prezentu. Zapytałam ojca co chciałby dostać. Ponieważ, że przydałaby mu się piżama i to najlepiej dwuczęściowa, ponieważ zbliża się zima, a on bardzo lubi spać w cieple. Ponieważ mój mąż nigdy nie chodził w piżamach, nie bardzo wiedziałam gdzie kupić taki prezent. W końcu jednak wpadłam na pewien pomysł.

Gdzie najlepiej kupić męską piżamę?

dwuczęściowe piżamy męskieNa forum mojego miasta dodałam post. Napisałam w nim, że szukam sklepu, gdzie kupię dwuczęściowe piżamy męskie. Nie było zbyt dużego odzewu, ale dostałam kilka propozycji w jakim sklepie mogę spróbować dostać taką piżamę. Większość internetów polecało skorzystać mi ze sklepów intranetowych, ale ja nie miałam czasu czekać na to, aż kurier dostarczy mi zamówienie. Urodziny ojca zbliżały się wielkimi krokami. Następnego dnia udałam się do polecanych sklepów w moim mieście. W pierwszym sklepie nie znalazłam nic ciekawego. Było trochę męskich piżam ale wszystkie wyglądały jakby były szyte na przysłowiowego starego dziada. Mój ojciec nie był jeszcze taki stary i na pewno nie ucieszyłby się z takiego prezentu. Następny sklep na mojej liście był to sklep z wysokogatunkową odzieżą do snu. Sama nazwa wskazywała na to, że ceny tam mogą być dość wysokie, byłam jednak miło zaskoczona. Ceny były niskie, a wybór spory. Tutaj męskie dwuczęściowe piżamy wyglądały już o wiele lepiej. Znalazłam kilka fajnych modeli. Wszystkie oferowane w sklepie produkty były wysokiej jakości. Wybrana przeze mnie piżama była bawełniana i składała się z miękkiej luźnej koszulki oraz spodnie na gumę o długości po połowy łydki. Stwierdziłam, że taki model będzie najodpowiedniejszy dla mojego ojca. Przy kasie poprosiłam, aby kasjerka zapakowała piżamę na prezent.

Ojciec był zachwycony prezentem. Bardzo spodobała mu się taka lekka piżama. Teraz w nocy mógł nawet spać razem z kotem bez obaw, że ten go podrapie. Od razu ją przymierzył. Pasowała jak ulał. Była nowoczesna i klasyczna zarazem, a przede wszystkim ciepła. W sam raz na zimowe zimne wieczory i nocy, które powoli nadchodziły wraz z nadejściem zimy. Byłam bardzo zadowolona z piżamy, którą kupiłam.