Pościel minky dla malucha

Obecnie przyszłe mamy mają ogromny wybór produktów dla swoich dzieci, które znajdziemy w każdym sklepie z artykułami dla niemowląt. Chcąc kupić pościel, znajdziemy dziesiątki modeli różniących się wieloma cechami, które jednym będą odpowiadać, a innym przeciwnie.

Zestaw pościeli minky

pościel minky do łóżeczka cenaKompletna wyprawka dla niemowlaka stanowi spory wydatek dla każdego rodzica, dlatego w niektórych przypadkach warto się ograniczyć do zakupu najważniejszych elementów. Na pewno trzeba kupić łóżeczko z materacem, a do niego odpowiednią pościel. Pod względem koloru, dobiera się je najczęściej pod płeć dziecka, zatem różowe odcienie są dedykowane dziewczynkom, a niebieskie chłopcom. Dobrym wyborem jest pościel minky do łóżeczka cena jej nie jest wysoka, a ma dobrą jakość. Od pozostałych modeli pościeli różni się tym, że jest dwustronna pod względem koloru i tekstury. Z jednej jest bawełna, a z drugiej polar minky. Bawełniana strona jest doskonała na ciepłe dni, gdyż pozwala skórze oddychać i chłonie nadmiar wody, natomiast miękki polar minky nie przepuszcza powietrza więc będzie świetnie ogrzewał zimą. Jedna pościel, a dwa zastosowania. Wiele sklepów internetowych umożliwia swoim klientom zaprojektowania własnej pościeli dziecięcej. Klienci wybierają kolor polaru minky i materiału bawełnianego, który ma się znaleźć na drugiej stronie. Przeważnie mają ich po kilkadziesiąt rodzajów więc jest w czym wybierać. Cena takiej pościeli, to przeważnie koszt od dwudziestu do pięćdziesięciu złotych, w zależności od sklepu.

Pościel jest dobrze i solidnie wykonana oraz świetnie wygląda nawet po wielu praniach. Nie kosztuje wiele, a jest naprawdę godna polecenia. Każdego roku wybiera ją nawet czterdzieści pięć procent rodziców dla swoich niemowlaków i noworodków.