Pościel dla małego fana piłki nożnej

 

Nasz synek bardzo zainteresował się piłką nożną w ostatnim czasie. Chętnie gra ze znajomymi, ogląda mecze oraz kibicuje swojej ulubionej drużynie. Dlatego chcieliśmy, aby wystrój jego nowego pokoju był związany z tą pasją. Zdecydowaliśmy się bowiem na zmianę mieszkania na nieco większe oraz umiejscowione w lepszej lokalizacji, jeżeli chodzi o nasze miejsca pracy oraz szkołę syna.

Pościel z ulubioną drużyną dla syna

mała pościel fc barcelonaPodczas tworzenia pokoju dla naszej pociechy staraliśmy się przede wszystkim, aby było to pomieszczenie zarówno ładne, jak również wygodne oraz funkcjonalne. Chcieliśmy zrobić synowi niespodziankę, więc wszystkie elementy wybieraliśmy sami licząc, że efekt końcowy go zachwyci. Tak też się stało – jak tylko otworzył drzwi, zaniemówił z wrażenia. Staraliśmy się dobierać takie dodatki, które związane są z piłką nożną. Dlatego np. na łóżku znalazła się mała pościel fc barcelona, a w rogu stoi fotel w kształcie piłki. Jednak nie tylko wygląd tego pomieszczenia jest ważny. Podczas zakupów staraliśmy się wybierać takie meble, które zapewnią naszemu synkowi odpowiedni poziom komfortu, żeby spędzanie czasu w swoim pokoju było dla niego wygodne. Postawiliśmy na drewniane meble, ponieważ są bardzo trwałe. Oprócz łóżka w pokoju znalazło się dość duże biurko z kilkoma półkami oraz szafa. Zielony dywan rewelacyjnie komponuje się z piłkarską fototapetą, która zdobi ścianę. Od razu po wejściu do tego pomieszczenia widać, że jego właściciel pasjonuje się piłką nożną. Znaleźliśmy również ciekawą ozdobną półkę, która doskonale nada się na przechowywanie piłki, korków oraz torby ze strojem sportowym. Dzięki temu będzie to zawsze pod ręką – taką mamy nadzieję, ponieważ nasz syn niestety ma sporą skłonność do gubienia najróżniejszych rzeczy.

Ciekawy wystrój w pokoju dziecka może mieć spory wpływ na to, jak chętnie maluch będzie spędzał w nim czas. Takie pomieszczenie to nie tylko miejsce, w którym dziecko śpi, ale również uczy się czy odpoczywa. Dlatego warto zadbać o to, aby ten pokój umożliwiał wszystkie te rzeczy. Dorze jest również zapewnić ładny wygląd tego pomieszczenia. Nasz syn jest zachwycony tym, że wystrój jego pokoju jest związany z jego pasją. Dzięki temu przebywanie w nim jest jeszcze przyjemniejsze i poprawia mu nastrój.