Popularne opaski Xiaomi Band 3

 

Coraz więcej z nas uprawia sport lub ma zamiar zwiększyć swoją codzienną aktywność. I jest to bardzo pozytywny trend. Niektórzy z nas potrzebują do tego więcej motywacji lub gadżetów, żeby urozmaicić sobie wysiłek fizyczny. Sprawdzą się tutaj popularne do kilku lat opaski sportowe, zwane smartbandami. Takie opaski nosimy na ręku, a one za nas liczą i pokazują potrzebne wartości. 

Cudowne opaski Xiaomi Band 3

opaska xiaomi band 3Takie, modne sportowe opaski są coraz bardziej popularne nie tylko wśród osób zaawansowanych, ale również tych początkujących, które chcą zmotywować się do aktywności w ciągu dnia. Możemy kupić opaski różnych producentów i w różnych cenach. Do jednej z najpopularniejszych i wybieranych chętnie przez młodych ludzi jest  opaska xiaomi band 5. Ma ona wiel funkcji przydatnych na co dzień. Pokazuje ona ile kroków przeszliśmy w ciągu dnia. Jest to bardzo motywujące, poniewaz możemy chcieć osiągnąć konkretne wyniki i tym i stale zwiększać ich ilość. Opaska ta pokazuje również nasz aktualny puls w trakcie aktywności. Jest to niezwykle przydatne podczas ćwiczeń aerobowych czy cardio. Opaska monitoruje fazy naszego snu, dzięki czemu później możemy je przeanalizować po podłączeniu naszego urządzenia do telefonu. Mierzą one spalone kalorie podczas wysiłku. Smartband marki Xiaomi jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, jest lekki i niewyczuwalny na nadgarstku. Jego nowoczesny design sprawia, że pasuje on zarówno do sportowych stylizacji jak i tych codziennych a nawet nieco bardziej eleganckich. Jest to również świetny pomysł na prezent dla miłośnika sportu lub osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z aktywnością.

Obencie, bardzo populane stały się opaski sportowe zwane smartbandami. Mierzą one ilość kroków jaką przeszliśmy w ciągu dnia, pokazują puls, mierzą spalone kalorie oraz zapisują fazy naszego snu. Jest to wielofunkcyjne urządzenie które sprawdzi się u każdego miłośnika sportu lub osoby początkującej. Jest to również świetny pomysł na prezent.