Pod choinkę dostałem fajną koszulkę

 

Od kilku lat u nas w firmie organizujemy sobie wigilię firmową. Wtedy też robimy sobie prezenty i wszystko odbywa się na zasadzie losowania. Nigdy nie wiadomo kogo się wylosuje i to jest w tym wszystkim najfajniejsze. Ja zawsze dostałem jakiś fajny prezent.

Otrzymanie modnej koszulki na święta

thrasher koszulkaOstatnio wylosowałem Joasię z działu kadr i nie miałem problemów z wymyśleniem prezentu dla niej. Kupiłem jej nowy kalkulator z bajerami, bo nie raz o takim mi mówiła. Mi prezent robił Jacek, nasz nowy pracownik. Byłem szalenie ciekaw co dla mnie wymyślił. Kiedy była firmowa wigilia to każdy z niecierpliwością czekał na swój prezent. Kiedy rozpakowałem swój to aż mnie zamurowało. W opakowaniu była thrasher koszulka w moim ulubionym kolorze. Jacek nawet trafił idealnie z rozmiarem i z ciekawości zapytałem go skąd wiedział jaki rozmiar noszę. Dowiedział się tego od mojej dziewczyny Angeliki, która również pracowała w naszej firmie. W domu od razu przymierzyłem koszulkę od Jacka i wyglądałem w niej świetnie. Angelika przyznała się, że pomagała mu wybrać, ponieważ Jacek nie był do końca pewny, czy będę zadowolony. Byłem wdzięczny Jackowi za tak fajny prezent a koszulkę nosiłem bardzo często. Była wykonana z dobrej jakości materiału i mimo ciągłego prania w automacie nic się z nią nie działo. Postanowiłem sobie kupić jeszcze jedną koszulkę z tej firmy, ponieważ pierwszy raz miałem tak fajną gatunkowo koszulkę. Za rok jak wylosuję jakiegoś chłopaka to kupię taki sam prezent dla niego.

Z Jackiem się szybko zaprzyjaźniłem. Okazało się, że to na prawdę bardzo sympatyczny chłopak i mieliśmy mnóstwo wspólnych zainteresowań. Często spotykaliśmy się po pracy, żeby pograć w gry albo wypić jakieś piwo na mieście. Zyskałem prawdziwego przyjaciela.