Piękne, wieczorowe sukienki

Kiedy tylko poznałam przez internet pewnego chłopaka, wiedziałam, że może właśnie on jest tym wyjątkowym. Pisaliśmy ze sobą bardzo długo, zanim przyszedł czas na pierwsze spotkanie. Chciałam się upewnić, ponieważ jestem dość wstydliwa  nieufna. Na szczęście znajomość rozwijała się prawidłowo i w końcu ustaliliśmy termin pierwszego spotkania.

Wspaniała, wieczorowa sukienka

sukienki wieczorowe eleganckieWraz z moją przyjaciółką zastanawiałyśmy się, w co mam się ubrać na tak ważną randkę. Zaprosił mnie do porządnej restauracji, więc nie mogłam iść w szortach. W takie miejsca kobiety nosiły sukienki wieczorowe eleganckie, a mężczyźni koszule i garnitury. Dlatego konieczny był zakup jakiejś sukienki, ponieważ nie miałam żadnej odpowiedniej w swojej szafie. Jeszcze tego samego dnia wybrałyśmy się do miasta, w celu wyszukania jakiejś pięknej wieczorowej sukni. Akurat było dużo promocji, które kusiły na witrynach. Nie wiedziałam do którego sklepu wejść, aż w końcu pewna wystawa mnie urzekła. Były tam gustowne sukienki, właśnie takie jakich potrzebowałam. Po wejściu do środka oniemiałam. Zobaczyłam tyle kreacji, że aż zaparło mi dech w piersiach. Zapragnęłam przymierzyć wszystkie sukienki, jednak nie miałam możliwości. Zajęłoby to zbyt dużo czasu. Bardzo sympatyczna pani ekspedientka zapytała, jaki model mnie interesuje. Odpowiedziałam, że nie mam pojęcia i zgodnie z prawdą przyznałam, że udaję się na pierwszą randkę. Poradziła mi wybrać sukienkę subtelną, jednak z nutą elegancji. Po kilku minutach koło mnie znalazły się cztery modele sukienek. Faktycznie, wybrała bardzo dobrze, bo wszystkie pasowały do mnie. Musiałam je przymierzyć, by zobaczyć jak leżą. Dopiero wtedy zauważyłam, która z nich będzie dla mnie najlepsza. Wybrałam sukienkę z koronki, z rozkloszowanym dołem, która miała ozdobę w postaci małej broszki w kształcie motyla.

W sukience wyglądałam zjawiskowo i aż nie poznawałam, że to ja, gdy patrzyłam na siebie w lustrze. Wyglądałam pięknie w nowej kreacji i makijażu starannie wykonanym przez moją przyjaciółkę. Trzęsłam się z nerwów, gdy nadeszła godzina spotkania. Okazało się, że niepotrzebnie, bo bawiłam się cudownie. Od razu znaleźliśmy z tym chłopakiem wspólne tematy i wspaniale się dogadywaliśmy. Znamy się do dziś i rok po spotkaniu zostaliśmy małżeństwem.