Zegarki szwajcarskiej marki Tissot należą do najlepszych i najbardziej precyzyjnych na świecie. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, Tissot wytycza drogę konkurencji, zwracając uwagę na nieistotne, z pozoru, szczegóły. 

Dotykowy Tissot w wersji dla każdego 

tissot t-touchTissot jest znany z wielu edycji swoich kolekcji. Tą, która ma na stałe zostać jest T-Touch. Czyli połączenie nowoczesnego designu, najlepszego wykonania i prestiżu. Ten model jest wykonany z tytanu, zaś szkło tarczy jest szafirowe. Kolor tarczy mamy dostępny w trzech wariantach. Bransoletka jest wykonana z kauczuku, najczęściej w przykuwającym oko, kolorze. W połączeniu z kopertą, pasek tworzy idealny mariaż klasyki i nowoczesności. Mechanizm Tissot T-Touch jest zasilany światłem słonecznym. Co sprawia, że nie jest konieczne wymienianie baterii. Koszt tego modelu to około trzech i pół tysiąca złotych, w standardowych wersjach. Jednak w porównaniu z konkurencją T-Touch wypada naprawdę rewelacyjnie. Nie tylko pod względem designu, ale przede wszystkim funkcjonalności i wielu możliwościach zastosowania. Jeżeli chcemy kupić ten model Tissota, polecamy sklepy internetowe. Znajdziemy tam każdy wybrany model tej marki więc nie ma obaw, że nie znajdziemy tego, czego szukamy. To też zegarek dla wszystkich tych, którzy lubią się wspinać, gdyż jest on wyposażony w wysokościomierz, a w czasie górskich wycieczek jest on bardzo przydatny. T-Touch to propozycja dla ludzi energicznych, takich, którzy nie boją się działać. 

Markowe zegarki Tissota zagrały w niejednym filmie i teledysku. Należy oczekiwać, że T-Touch też stanie się kultową edycją. Ma w każdym razie wszelkie predyspozycje i doskonałą pozycję wyjściową, ponieważ konkurencja nieco przysnęła.