Oryginalne reklamy podświetlane

Firmy poszukują takich rozwiązań, które zdecydowanie będą je wyróżniały na tle konkurencji. Dużą szansę stanowią oryginalne materiały reklamowe, dzięki którym można wyeksponować zalety oferowanych produktów i usług. Do każdej branży można dostosować najbardziej optymalne narzędzia.

Wszechstronne litery 3D

litery 3d podświetlaneW przestrzeni miejskiej uwagę natychmiast przykuwają wielkoformatowe projekty reklamowe. W taki sposób mogą promować swoją działalność rozmaite firmy – reklamy outdoorowe dostosowywane są do oczekiwań klienta. Jedną z najbardziej designerskich technik reklamowych są napisy przestrzenne, które wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, i wysoką funkcjonalnością. Takie realizacje zwykle umieszczane są na zewnątrz budynków, dlatego ich konstrukcja musi być trwała i odporna na uszkodzenia mechaniczne. Litery 3D podświetlane wykonywane są w różnych wielkościach, kształtach i kolorach. Co ważne – można wybrać najbardziej odpowiedni wariant oświetlenia oraz jego barwę. Moduły LED umieszczane są w konstrukcji w taki sposób, aby podświetlały napis z przodu, z tyłu lub z boku. Przestrzenne reklamy LED można często zauważyć przed wejściem do budynku, na elewacjach oraz na ruchliwym odcinku ulicy. W ten sposób można bardzo szybko wypromować nowe produkty i usługi oraz zachęcić klientów do skorzystania z oferty. Co ważne – takie materiały reklamowe wykorzystywane są przez rozmaite branże. Wystarczy zaprojektować szatę graficzną oraz dostosować konkretne opcje funkcjonalności.

Charakterystyczne formy reklamowe stwarzają szansę na błyskawiczne dotarcie do większego grona odbiorców. Klienci zaintrygowani niebanalnym projektem reklamowym chętniej sięgają do oferty konkretnego producenta. Reklamy typu outdoor to świetna inwestycja, dzięki której można zaistnieć w danej branży.