Odsprzedanie paletowych regałów znajomemu

 

Zdecydowałem się zamknąć biznes. Za wszystko zabrałem się bez namysłu i nie poradziłem sobie z tak ogromną odpowiedzialnością. Miałem jeszcze sporo rzeczy, które zdecydowałem się sprzedać, bo były w dobrym stanie. Zawsze zwróci mi się trochę kasy, którą zainwestowałem w firmę.

Dobra cena za sprzedaż regałów paletowych

regały paletowe PoznańWszystko wyprzedałem stosunkowo szybko i zostały mi jeszcze tylko regały paletowe Poznań był miastem, gdzie firmę prowadził mój znajomy i z tego co pamiętam, to wspominał kiedyś, że będzie planował kupić dokładnie takie regały. Widział je raz w mojej firmie i uważał, że są idealne. Nie wiedziałem, czy już je kupił, więc do niego zadzwoniłem. Okazało się, że na dniach planował zainwestować w regały paletowe. Od razu opowiedziałem mu o swojej sytuacji i zaoferowałem, że odsprzedam mu swoje regały w niższej cenie. Co prawda były one używane, ale nie były wcale zniszczone. Znajomy zainteresował się moją propozycją i jeszcze tego samego dnia do mnie przyjechał, by obejrzeć te regały. Stwierdził, że wyglądają jak nowe i uznał, że ceną, którą za nie chcę jest zdecydowanie zaniżona. Zaoferował mi więcej a ja od razu się zgodziłem. W takiej sytuacji nie zamierzałem negocjować. Znajomy kupił ode mnie wszystkie regały paletowe i dzięki temu mogłem oddać magazyn. Miałem czas na jego opuszczenie do końca miesiąca, ale wyrobiłem się przed czasem. Znajomy miał własny transport, którym zabrał ode mnie regały paletowe. Był zadowolony z tej transakcji. Ja również.

Wyjechałem na kilka miesięcy do brata za granicę, bo póki co nie miałem pomysłu co dalej robić. Nowej firmy nie chciałem zakładać, bo nie nadawałem się do tego. Praca na etacie była jedyną opcją, ale nie wiedziałem jeszcze co chcę robić. Musiałem wszystko przemyśleć.