Niezapomniany wakacyjny rejs na jachcie w Grecji

Któż nie marzy o niezapomnianych wakacjach w Grecji? Jestem jedną z takich osób. Ostatnie wakacje zapamiętam na długo. Wspólnie z moim chłopakiem wybraliśmy się w niezapomniany rejs po Grecji. W tym celu wynajęliśmy jacht. Mój chłopak posiada stosowne uprawnienia żeglarskie. Na jacht zabraliśmy ze sobą grupę dobrych znajomych. Podróż trwała w sumie trzy tygodnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Greccy przewoźnicy oferują wakacyjny czarter jachtów

czarter jachtów w Grecji na wakacjeNigdy bym nie pomyślała, że Grecja jest tak pięknym krajem. Mieliśmy pewne wątpliwości, czy tam się udać. Grecja gospodarka nie jest w zbyt dobrej kondycji, a w kraju co rusz wybuchają zamieszki. Wakacje w Grecji możemy jednak zaliczyć do bardzo udanych. Moim zdaniem, klimat śródziemnomorski fantastycznie wpływa na samopoczucie fizyczne oraz psychiczne. Nie byliśmy w ogóle zmęczeni. Przed wyjazdem sprawdziliśmy, jak wygląda czarter jachtów w Grecji na wakacje. Oferta greckich przewoźników okazała się naprawdę atrakcyjna. Chciałabym również dodać, że można się udać w rejs jachtem wraz z kapitanem, można również wybrać opcję bez kapitana. Oczywiście osoba sterująca jachtem musi posiadać stosowne uprawnienia. Mój chłopak takie uprawnienia zrobił kilka lat temu. Nieraz już pływaliśmy jachtem po mazurskich jeziorach. Muszę przyznać, że Grecja jest naprawdę pięknym krajem. Nie brakuje ciekawych miejsc do zwiedzania. Mam oczywiście na myśli liczne zabytki oraz urokliwe dzieła przyrody. Muszę stwierdzić, że żeglowanie jachtem po Grecji jest naprawdę atrakcyjne. Według moich przewidywań pogoda nam dopisała. Tylko w jeden dzień padało. Nie ulega wątpliwości, że taka forma wakacji trochę kosztuje, ale mieliśmy oszczędności odłożone specjalnie na ten wyjazd. Z całą pewnością można stwierdzić, że greckie jedzenie jest wyśmienite. Na zakończenie dodam tylko, że wakacji przywieźliśmy mnóstwo pamiątek.

Podróż do Grecji wspólnie moim ukochanym była z pewnością dobrym pomysłem. Wycieczka udała się. Wróciliśmy w znakomitych nastrojach. Grecy to przesympatyczni ludzie, bardzo pomocni i zawsze uśmiechnięci. Pogoda również dopisała. Piękna słoneczna pogoda, ciepłe morze i mnóstwo atrakcji – tego z pewnością było nam trzeba! Planujemy wrócić do Grecji za rok. Kto wie, może znów uda się wynająć jacht?