Nadruk wykonany na płótnie

Ostatnio urządzając mieszkanie zastanawiałam się co powiesić na ścianach w salonie, ale też w pokoju dziecka i w sypialni. Szukałam różnych rodzajów obrazów, zdjęć, pejzaży, jednak nie znalazłam nic co by mi odpowiadało. W końcu trafiłam na stronę na której można było wykonać w ciekawy sposób swój nadruk, czy zdjęcie.

Kiedy zdecydować się na obraz na płótnie?

druk na płótnieZdecydowałam się na różnego rodzaju obrazu i nadruki wykonane na płótnie. Druk na płótnie jest świetnie wykonany, dokładny, świetnie oddaje głębie kolorów m.in. zdjęć czy napisów. Dodatkowo płótno ma bardzo ciekawą i elegancką strukturę. Dzięki drukowi na płótnie mamy różne opcje wykonania obrazu. Możemy zdecydować się na druk na płótnie podobny jak zdjęcie lub plakat, który włożymy do typowej ramki na zdjęcia, można zdecydować się obraz na płótnie oprawiony w drewnianą ramę. Można też zdecydować się na samo płótno z wewnętrzną ramą. Na takie zdecydowałam się do salonu, tuż nad kanapą. Wydają się one najbardziej eleganckie i idealnie pasują do dużego pomieszczenia. Do sypialni mojej zamówiłam zdjęcia naszej rodziny wykonane na płótnie, oprawione w czarną ramkę do zdjęć. Natomiast syn dostanie druk na płótnie od siostry gdy ta się urodzi za kilka miesięcy z napisami, że jest najlepszym bratem. Te napisy również będą oprawione w ramki do zdjęć. Druki można zamówić w wielu drukarniach internetowych, warto zdecydować się na dobrą, tak aby jakość była jak najlepsza, wówczas na pewno będziemy zadowoleni z zakupu. 

Dobrym pomysłem na dekorację ścian w mieszkaniu są druki wykonane na płótnie, świetnie pasują do każdego wnętrza. Mamy wiele możliwości ich wykonania, a także sami możemy zdecydować co się na nich będzie znajdować, od zdjęć po zwykłe napisy, obrazki. Sprawdzą się także jako prezent.