Kiedy firma się rozwinęła, to musiałem znaleźć większy lokal. W obecnym brakowało miejsca chociażby na serwerownię, która była najważniejsza. Informatycy wielokrotnie mi o tym mówili i wiedziałem, że czas mnie gonił. Znalazłem więc większy lokal i przeniosłem do niego swoją firmę.

Dobrze oświetlona serwerownia dzięki nowym lampom linowym 

lampy linioweNa serwerownię wybrałem pomieszczenie, w którym było najchłodniej. Była tam też klimatyzacja, więc pomieszczenie to nadawało się idealnie. Jedyne co mi nie odpowiadało, to oświetlenie, które było niewystarczające. Musiałem to zmienić. Od jednego z informatyków uzyskałem informację, że najlepsze będą lampy liniowe, które właściwie montowane były w prawie każdej serwerowni. Wybrałem się na szybkie zakupy do pobliskiego sklepu z oświetleniem. Było w nim mnóstwo lamp, ale nie znalazłem liniowych, dlatego poprosiłem sprzedawcę o pomoc. Zaprowadził mnie on do działu z lampami liniowymi i znalazłem ich całe mnóstwo. Od Karola, mojego najlepszego informatyka dowiedziałem się jakie lampy powinienem wybrać i dzięki temu mogłem podjąć słuszną decyzję. Kupiłem dziesięć lamp liniowych i wróciłem do firmy. Tego samego dnia zabrałem się za ich montaż w serwerowni. Robiłem to sam, ponieważ już było po godzinach pracy i nie chciałem do tego angażować swoich pracowników, gdyż ostatnio bardzo dużo pracowali. Lampy udało mi się do północy zamontować. Działały niezawodnie i dzięki nim serwerownia była odpowiednio oświetlona. 

Nowa siedziba firmy była o wiele lepsza nie tylko z uwagi na większą powierzchnię. Również dojazd do pracy był dla moich pracowników łatwiejszy i już nikt nie spóźniał się do pracy. Zamierzałem utrzymać firmę na tak wysokim poziomie i starałem się dodatkowo znaleźć nowych kontrahentów.