Mocny Kross Evado 2.0

 

Firma Kross należy do jednych z liderów w naszej części Europy. Rodzimą konkurencję już dawno pozostawiła w tyle, zostając samodzielnym liderem sprzedaży i produkcji. Kross zajmuje się poza tym produkcją odzieży sportowej oraz akcesoriów rowerowych. 

Trekkingowy Evado 2.0 od Krossa

kross evado 2.0Jeśli szukamy dobrego roweru turystycznego, który będzie solidny i bezawaryjny, a jednocześnie w atrakcyjnej cenie, Evado 2.0 jest propozycją skrojoną na miarę tych oczekiwań. Rower turystyczny to jednoślad specyficzny i kluczowe jest w nim wyposażenie. Evado „dwójka” to lekka, aluminiowa rama oraz dwudziesto ośmio calowe koła. To optymalna konstrukcja, nawet na najdłuższe trasy. Całkowita waga roweru to niecałe czternaście kilogramów z pełnym osprzętem, co czyni „dwójkę” jednym z najlżejszych modeli w tym przedziale cenowym. Warto też zwrócić uwagę na pełny osprzęt, czyli podpórkę, komplet oświetlenia i błotników, bagażnik oraz wspornik siodła. Wszystko w trosce o najwyższe bezpieczeństwo i komfort. Kross Evado 2.0 to rower nie tylko dla amatorów dalekich wypraw, ale też tych, którzy potrafią czerpać satysfakcję z codziennych, rekreacyjnych przejażdżek. To jednoślad uniwersalny, dostępny w wersji dla mężczyzn i dla kobiet. Jeśli chcemy kupić Evado 2.0, najlepiej to zrobić w jednym z rowerowych sklepów internetowych. Warto sprawdzać ich ofertę na bieżąco, ponieważ bardzo często organizują wyprzedaże starszych roczników, możemy też trafić na liczne promocje i rabaty.

Firma Kross produkuje nie tylko jednoślady, ale również odzież sportową i akcesoria, jak rękawice rowerowe, bidony, saszetki, ochraniacze czy kaski. Oferta jest kompleksowa i w każdym przypadku możemy mieć pewność, że nie wydajemy bezmyślnie, a jedynie dobrze inwestujemy nasze pieniądze.