Maksymalna ochrona w najsmuklejszej formie

Etui Spigen Armor posiadają na rynku wyrobioną już markę. Przez lata produkcji, pokrowce te zasłynęły z wysokiego poziomu ochrony urządzenia, schludnego wyglądu, oraz niezawodności. Teraz, amerykańska firma postanowiła wyjśc na przeciw największemu zarzutowi, który był stawiany tej linii, mianowicie – grubości

Slim Armor to odpowiedź na oczekiwania klientów

spigen slim armorNowa wersja wytrzymałego pokrowca od Spigen dalej skonstruowana jest w oparciu o klasyczny model, obecny również w modelu neo hybrid, czyli dwu częściowej konstrukcji, na którą składają się: miękka, absorbująca wsztrząsy oraz zapewniające ochrnoę dla ekranu warstwa wykonana z miekkiego TPU oraz kolorowa płytka wykonana z poliwęglanu, zapewniająca stabilność całej konsktrucji oraz dostarczająca opcje personalizacji. Wstawki dostępne sa w kolorach czarnym, białym oraz niebieskim. Etui Spigen Slim Armor posiada również  wycięcia na porty do ładowania oraz mini-jack. Co ważne, są one na tyle szerokie, ze pozwalaja na podlączenie do telefonu akcesoriów nieco szerszcyh, niż te, które dostajemy w standardzie od Apple. Warto podkreślić, że boczna część konstrukcji wystaje około 0.6cm ponad krawędź ekranu, co zapewnia dodatkową warstwę ochronną dla szkiełka wyświetlacza. Te wszsytkie cechy, oraz dbałość o detale z jakich słynie amerykański producent, sprawiły, że otrzymujemy etui, które dość dobrze leży w dłoni, zapewnia bardzo wysoki poziom ochrnoy dla całego urządzenia oraz wygląda bardzo estetycznie.

Dzięki nowej konstrukcji w profilu slim, wyeliminowano głowny zarzut do poprzedników – znaczne pogrubienie urządzenia. I mimo, że Slim Armor dalej nie może się równać do najcieńszych case’ów na rynku, to oferuje on niemalże idelany kompromis pomiędzy poziomem ochrnony urządzenia, aspektami wizualnymi oraz uczuciem jakie nam towarzyszy, gdy mamy telefon w dłoni.