Kupno dekorowanej porcelany na sztuki

Mam w domu pełno bibelotów i nieużywanych zastaw stołowych. Bardzo lubię zbierać takie rzeczy, żeby stały na półkach i wypełniały jakoś wnętrza pomieszczeń. W całym domu robi się dzięki nim przytulniej i rodzinnej. Po prostu widać, że ktoś tutaj mieszka. Kiedy tylko widzę w sklepach wyprzedaż porcelanowych bibelotów takich jak słoniki, wazoniki czy dziecięce lalki kolekcjonerskie albo naczynia stołowe, po prostu nie mogę się oprzeć. Tak było i tym razem.

Znalazłam piękne, porcelanowe dodatki do mieszkania

dekorowana porcelana na sztukiPrzechodziłam akurat obok sklepu z drobnymi artykułami gospodarstwa domowego. Na drzwiach zauważyłam kartkę z napisem wyprzedaż – dekorowana porcelana na sztuki. Po prostu musiałam wejść. I to był bardzo dobry wybór. Ceny faktycznie były bardzo niskie, przystępne, jedne z najlepszych na rynku, biorąc pod uwagę ceny porcelanowych bibelotów. Najbardziej spodobały mi się zdobione filiżanki. Sprzedawczyni zapewniała, że są ręcznie malowane za pomocą specjalnej farby z dodatkiem płynnego złota. Ponieważ w tym sklepie, wszystko można było kupić na sztuki, mogłam zakupić samą filiżankę albo dokupić od niej spodek i łyżeczkę do kompletu. Oczywiście zdecydowałam się kupić wszystkie trzy rzeczy. To taka filiżanka, która ma stać i ładnie wyglądać a nie służyć do zrobienia herbaty. Kiedy już szłam do kasy w oczu rzucił mi się porcelanowy słonik z trąbą do góry. Był on pomalowany na srebrny kolor i bardzo ładnie się mienił w słońcu. Był bardzo ciężki, mimo swoich niewielkich gabarytów, dzięki temu miałam pewność, że jest on wykonany z prawdziwej porcelany. Jego również postanowiłam kupić, tak samo jak dwie porcelanowe, piękne zdobione doniczki na kwiatki i podstawki pod nie. Teraz zaczynało brakować mi już miejsca w koszyku, dlatego musiałam iść do kasy. Zapłaciłam naprawdę niewiele, a po powrocie do domu od razu rozpakowałam zakupy.

Byłam bardzo zadowolona z zakupionych porcelanowych bibelotów. Pięknie prezentowały się one w moim mieszkaniu. Kupno porcelany na sztuki jest bardzo opłacalne dla osób, które nie chcą od razu kupować dużych, drogich kompletów. To dobre rozwiązanie również dla tych, którzy szukają pojedynczych sztuk wytłuczonych naczyń z zastawy czy kompletów. W ten sposób można uzupełnić zestaw, żeby nie musieć kupować nowego.