Koparka ułatwiła pracę na budowie

Jestem z mężem w trakcie budowy domu poza miastem. Zdecydowaliśmy się na ten krok bo rodzice na ślub kupili nam ziemię. Było to już jakiś czas temu ale dopóki nie mieliśmy dzieci mieszkanie w bloku było dla nas wygodniejsze. Kiedy dzieci się pojawiły a mieszkanie powoli robiło się dla naszej rodziny trochę za małe zdecydowaliśmy się na ten krok.

Minikoparka pomogła w wielu pracach na budowie

minikoparki CASEDobrze zarabialiśmy a odległość naszej ziemi od centrum miasta nie była zbyt duża. Łatwo można było dojechać komunikacją miejską lub autem. Sprawdzaliśmy wszystkie rozwiązania bo zależało nam na dzieciach żeby w przyszłości nie musiały długo jeździć autobusami do szkoły. Ekipa budowlaną, którą zatrudniliśmy została nam polecona przez znajomych. Oni także korzystali z ich usług kiedy budowali swój dom. Firma posiadała minikoparki CASE, którymi wyrównywała teren pod budowę domu. Nasza działka była bardzo nierówna. Był na niej sporo górek i dołków ale kilka dni pracy minikoparki CASE i teren był gładki i gotowy pod budowę domu. Zdecydowaliśmy się na dom bez piwnicy. W dzisiejszych czasach wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie. Firma wykorzystała także minikoparkę do wielu prac porządkowych wokoło domu kiedy dom już powoli powstawał. Wszystkie pracy szły zgodnie z planem. Byliśmy z mężem bardzo zadowoleni z poleconej nam firmy. Od kiedy zdecydowaliśmy się na dom nie mogliśmy się doczekać aż będziemy mogli w nim zamieszkać.

Nasze dzieci cieszyły się, że będą mieli osobne pokoje i spory ogród do zabawy. Kiedy dom już był gotowy i zaprosiliśmy kilku znajomych to każdy się pytał z jakiej firmy korzystaliśmy. Wiele osób dopytywało się czy firma ma minikoparkę bo to ułatwia wiele prac  trakcie budowy domu. Nie trzeba także ponosić dodatkowych kosztów związanych z wynajmem pojazdu.