Kilka słów o wyborze sali konferencyjnej

Każdy przedsiębiorca, osoba, która prowadzi swój biznes i to zwłaszcza ten, w którym mamy do czynienia z zespołem ludzi, wie doskonale, że jednym z elementów poprawy wspólnego działania jest wyjazd, szkolenie integracyjne.

Sale konferencyjne o jakich marzymy

sale konferencyjne nad morzem BałtyckimPamiętam, że kilka lat wcześniej organizowałam szkolenia na miejscu. W naszym mieście. Jednak z biegiem czasu, stwierdziłam, że lepszym rozwiązaniem będzie zmiana miejsca. Wyjazd. Od momentu założenia firmy, zawsze towarzyszyła mi idea, aby firma, którą prowadzę była prorodzinna. Dlatego, też zależało mi na tym, aby stworzyć takie warunki, które umożliwią uczestnictwo w zjeździe całej rodzinie. Niemalże od razu zabrałam się za przeszukanie informatorów i stron internetowych. Na szczęście udało mi się znaleźć rewelacyjny hotel. Zwrócił on moją szczególną uwagę. Posiadał wiele udogodnień. Między innymi sale konferencyjne nad morzem Bałtyckim. Lepszego miejsca, nie mogłam sobie wymarzyć. Hotel był wprost idealny dla rodzin. Podczas szkoleń, istniała możliwość skorzystania z opieki nad dziećmi, więc rodzice, mogli uczestniczyć ze spokojem w warsztacie. Sale konferencyjne, były bardzo przestrzenne. Posiadały super system wentylacyjny, który umożliwiał prawidłową cyrkulację powietrza. Nie muszę pisać, jak bardzo jest to ważne, a jednocześnie jest to obecnie zapomniany aspekt. Sale były wyposażone w bardzo dobrej jakości sprzęty multimedialne. Poczynając od samego mikrofonu, aż po rzutnik. Kolejnym bardzo ważnym plusem, o którym należy wspomnieć to fakt, że ekipa – personel zajął się nawet zorganizowaniem przestrzeni na tak zwaną przerwę kawową. Nie musiałam się martwić o odpowiednie nagłośnienie, bo zajęła się tym obsługa. Jestem z tego bardzo zadowolona. Czuje, że będę wybierać to miejsce nie raz. Jeżeli chodzi o sam hotel, w którym byliśmy, był rewelacyjny. Pokoje zachowane w bardzo eleganckim stylu, ale bez zbytecznego tak zwanego „nadmuchania”. Z klasą. W każdym pokoju znajdowała się komfortowa łazienka. Wracając na chwilę do samych sal konferencyjnych, to muszę dodać, że byłam bardzo miło zaskoczona tym, że mieliśmy do swojej dyspozycji, także komputery.

Podsumowując, uważam, że wybór ten był doskonały. Zarówno dla firmy, jak i samych współpracowników, a także ich rodzin. Ponadto tak jak napisałam już na początku, szkolenia wyjazdowe są dużo lepsze niż te stacjonarne. Jak widać człowiek, uczy się niemalże z każdym rokiem. Żeby dobrze pracować, musimy dobrze odpocząć.