Juvederm ultra wypełniacz do zmarszczek

 

Widząc na swojej twarzy coraz większy upływ czasu, szczególnie pogłębiające się zmarszczki mimiczne, postanowiłam coś z tym zrobić. Nie chciałam, aby był to inwazyjny zabieg, więc zaczęłam szukać alternatywnego rozwiązania. 

Nieinwazyjny zabieg odmładzający

juvederm ultraPodczas przeszukiwania internetu natknęłam się na stronę, która opisywała produkty alternatywne do tych najbardziej popularnych typu botoks. Najbardziej przemawiał do mnie produkt, który opisywany był jako wypełniacz skóry najnowszej generacji. Producentem wypełniacza był światowy lider rynku medycyny estetycznej. Postanowiłam zagłębić się bardziej w temat. Najbardziej zależało mi na nie inwazyjności oraz komforcie podczas zabiegu. Produkt z linii juvederm ultra to preparat, w którym wykorzystywany jest specjalny rodzaj usieciowanego kwasu hialuronowego, który zbliżony jest do tego naturalnie występującego w ludzkiej skórze. Produkt zawiera także w swoim składzie środek znieczulający o nazwie lidokaina, dzięki któremu zabieg dla pacjentów odczuwany jest jako mniej bolesny. Po pierwszej  wizycie w gabinecie medycyny estetycznej upewniłam się tylko, że produkty z tej linii są bardzo chętnie wybierane przez specjalistów medycyny estetycznej. Cechują się wysoką skutecznością działania oraz wybierane są w wielu klinikach na terenie całego kraju. Linia  posiada kilka produktów, które dopasowywane są indywidualnie w zależności od potrzeb klienta. Po konsultacji z lekarzem zdecydowałam się na zabieg, został przeprowadzony ze mną szczegółowy wywiad medyczny, tak aby w razie przeciwwskazań, uniknąć komplikacji. Jednak wszystko przebiegło pomyślnie i w krótkim czasie znalazłam się na fotelu zabiegowym. Faktycznie zabieg nie był bardzo bolesny, a miła obsługa przyczyniła się do tego, że po początkowym strachu i obawach nie było już śladu.

Po krótkiej rekonwalescencji moja twarz odzyskała dawny promienny i młodzieńczy wygląd. Praktycznie bezbolesny zabieg odjął mi prawie dwadzieścia lat, dzięki czemu na nowo poczułam się piękna i atrakcyjna. Każdemu polecę taki zabieg.

A produkt wykorzystany preparat dostępny na: https://dermafillers.pl/