Jak wymierzyć rolety?

 

Żeby wymierzyć odpowiednie rolety, na początek powinniśmy zmierzyć szerokość szyby oraz szerokość szyby wraz z listwami przyszybowymi. Dodatkowo powinniśmy zmierzyć wysokość samej szyby. Na tej podstawie specjaliści będą w stanie dobrać odpowiedni tkanina także mechanizmy do rolet na dzień i noc. Kiedy będziemy posiadać wszystkie wymiary, to będziemy mogli dobrać odpowiedni kolor.

Czym charakteryzują się rolety „dzień noc”?

rolety dzień noc warszawaRolety dzień i noc są bardzo dobrym rozwiązaniem, ponieważ pomagają nam na dokładne kontrolowanie światła słonecznego. Dodatkowo umożliwiają pełną prywatność, kiedy tylko będziemy jej potrzebowali. Najważniejsze korzyści z posiadania rolety to przede wszystkim w nich funkcjonalność oraz nowoczesny design, który idealnie pasuje do wnętrz tradycyjnych, a także nowoczesnych. W dzisiejszych czasach producenci oferują wykonanie rolety w wielu różnych kolorach, dzięki czemu możemy świetnie dopasować ten element do dekoracji naszego wnętrza. Rolety możemy zakupić w stylu klasycznym albo też zamówić rolety w kasecie lub zdecydować się na mini roletę. Jeszcze innym rozwiązaniem są rolety w kasecie, które montuje się w specjalnej ramie, aby materiał przylega bezpośrednio do szyby. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre ponieważ zapobiega nadmiernemu zbieraniu się kurzu i montaż może być wykonany poprzez wklejenie na ramę albo za pomocą specjalnych uchwytów. Najważniejszą zaletą jest oczywiście całkowite zaciemnienie przestrzeni, które możemy stosować tylko i wyłącznie, gdy zakupimy rolety dzień noc – Warszawa to miasto, gdzie będziemy mogli znaleźć nie tylko wysokiej jakości rolety ale również fachowców, którzy dokonają profesjonalnego montażu.

Takie rozwiązanie sprawdza się w mieszkaniach w blokach ale również w domach jednorodzinnych. Niektórzy przedsiębiorcy również potrzebują takich rolet do swojego biura ponieważ organizując szkolenie biznesowe, często potrzebują zaciemnić całkowicie wnętrze, aby można było dobrze widzieć prezentację.