Jak szybko dotrzeć z lotniska do Katowic?

Lotnisko w Katowicach jest bez wątpienia jednym z największych w Polsce. Każdego roku przybywają na te lotnisko gigantyczne ilości ludzi z całego świata. Pasażerowi przybyli na lotnisko w okolicy Katowic muszą zadbać o transport, który zabierze ich wraz z bagażami do miasta. Do dyspozycji pasażerów są liczne taksówki, kursujące autobusy oraz możliwość wynajmu własnego samochodu osobowego lub dostawczego w pobliskiej wypożyczalni. Czym zatem dotrzeć sprawnie z lotniska do Katowic?

Profesjonalne wypożyczalnie oferujące wynajem aut z lotniska

wynajem aut na lotnisku w katowicachPasażerowie przybyli na teren lotniska w Katowicach mogą dotrzeć do miasta na kilka sposobów. Jedną z możliwości jest skorzystanie z usług taksówkarzy, którzy często są najbliżej podróżujących. Korzystając z tego konkretnego sposobu dotarcia do miasta, na pochwałę zasługuje komfort takiego przejazdu. Taksówkarz pomoże spakować bagaże do pojazdu i następnie zawiezie nas do centrum miasta. Niestety takie rozwiązanie bywa kosztowne i dodatkowo nie zawsze się sprawdzi. W przypadku osób, które przyjeżdżają do Katowic w celach biznesowych lub podróżniczych, wskazane jest wynajęcie własnego samochodu osobowego. Taki rozwiązanie jest nadzwyczaj komfortowe i posiada wiele zalet. Wynajem aut na lotnisku w Katowicach jest możliwy w pobliskiej wypożyczalni. Wystarczy jedynie zarezerwować taki samochód osobowy poprzez stronę internetową lub po przylocie na lotnisko załatwić sprawy na miejscu. Każdy pasażer nie powinien mieć najmniejszych problemów z wynajęciem takiego samochodu osobowego na miejscu. Dodatkowo dla tych co potrzebują wynająć większy samochód, istnieje możliwość zarezerwowania auta dostawczego. Jeśli zatem chcemy bez najmniejszych problemów podróżować po Katowicach lub mieć możliwość załatwienia swoich spraw bez konieczności korzystania z transportu publicznego, warto wynająć własne auto. Ile będzie nas kosztował wynajem samochodu osobowego lub dostawczego z pobliskiej wypożyczalni?

Jeśli zdecydujemy się na wynajem samochodu osobowego w wypożyczalni musimy liczyć się z wydatkiem w okolicy minimum stu złotych. Najtańsze samochody typowe do jazdy po mieście wynajmiemy w tej cenie. Większość samochodów osobowych jest jednak dostępna od stu do maksymalnie dwustu złotych za dzień.