Frezerka festool – najwyższa jakość na rynku

Jestem studentką Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, sztuka jest mi więc szczególnie bliska. Za sprawą zajęć szczególnie upodobałam sobie zwłaszcza obróbkę drewna: od pewnego czasu projektuję nawet proste wzory mebli, które jednak uwielbiam zdobić i szlifować. Czynności tego typu wymagają jednak odpowiedniego zaplecza narzędzi. Z tego też powodu na moje ostatnie urodziny sprezentowałam sama sobie frezarkę, która pozwoliła mi na jeszcze bardziej zaawansowane zdobienia drewna. 

Możliwości, które dają frezarki 

frezarka festoolFrezarki zalicza się do wysokoobrotowych narzędzi, które wykorzystuje się głównie do wykonywania szczegółowych zdobień oraz ozdobnych żłobień drewna. Podczas wybierania tego typu sprzętów należy zwracać więc dużą uwagę na parametry danego narzędzia. Bardzo dobrym wyborem zarówno dla osoby, która dopiero rozpoczyna swoją przygodę z obróbką drewna, jak i dla specjalisty, który oddaje się temu już od wielu lat jest frezarka festool. Nowoczesne, kompaktowe urządzeni, które posiada wiele przydatnych cech. Produkt ten przede wszystkim charakteryzuje się wysoką mocą działania (2200 W), która to zapewnia najbardziej precyzyjną, wydajną obróbkę nawet najtwardszych odmian drewna. Warto przy tym zaznaczyć, że jest to narzędzie w pełni bezpieczne, które zapewnia specjalnie wyprofilowana prowadnica boczna, która w tym konkretnym modelu przesunięta jest aż o 30 stopni. Dzięki temu frezerka pewnie leży w dłoni oraz płynnie sunie po drewnie. Istotnym elementem bezpieczeństwa jest również opatentowany przez producenta system prowadzący, który gwarantuje bezpieczne i wygodne prowadzenie frezarki podczas pracy. Warto przy tym zaznaczyć, że frezarkę tę można zakupić w bardzo atrakcyjnej i przystępnej cenie. Dodatkowym atutem jest również możliwość korzystanie ze specjalnych szablonów, które szczególnie pomogą w nauce posługiwania się tym urządzeniem osobom, które wcześniej nie miały z nimi styczności. 

Jestem bardzo zadowolona z zakupu wyżej przytoczonej frezarki, która pozwala mi każdego dnia rozwijać moją pasję. Dzięki niej obróbka drewna stała się jeszcze przyjemniejsza i prostsza, ponadto używając ją nie muszę już używać tak dużo siły (zawdzięcza to wygodny system prowadzenia). Narzędzie z pewnością przyda mi się również na zajęciach, jest to więc bardzo dobra inwestycja na przyszłość.