Doskonała skóra dzięki mezoterapii igłowej

W dzisiejszych czasach kobiety mają możliwość wykonywania różnych zabiegów, które mają im pomóc w zachowaniu młodego wyglądu skóry. Jedne z nich są bardziej popularne, inne mniej, jedne przynoszą długotrwałe efekty, z kolei inne trzeba powtarzać bardzo często. Jednym z popularniejszych zabiegów w naszym kraju jest pewnością mezoterapia igłowa, jest to zabieg kosmetyczny, który pomaga zapewnić sobie piękny wygląd skóry przez długi czas, a technika ta jest bezpieczna oraz przynosi pożądane rezultaty.

Pozytywne efekty mezoterapii igłowej

mezoterapia igłowa - cennikPodczas tego zabiegu w skórę wprowadzane są substancje aktywne, które mają możliwość wniknięcia do głębszych warstw naskórka, dzięki czemu działają doskonale. Można ją wykonywać w przypadku gorszej kondycji skóry, świetnie sprawdzi się w przypadku cery szarej oraz zmęczonej, a także dojrzałej. Jest także sposobem na pozbycie się rozstępów oraz cellulitu i blizn. Za pomocą mezoterapii igłowej można także wzmocnić cebulki włosów, dzięki czemu zmniejszone zostanie ich wypadanie. Dobre gabinety kosmetyczne często stosują ten zabieg, a  klientek, które chętnie z niego korzystają, nie brakuje. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny, dzięki czemu w większości gabinetów oferowana jest mezoterapia igłowa – cennik jest różnorodny, a zależy przede wszystkim od tego, jaka część ciała poddawana jest zabiegowi. Konieczne jest najczęściej wykonanie kilku zabiegów w odpowiednich odstępach. Jednak już po pierwszym zabiegu skóra wygląda zdecydowanie lepiej, jest gładka oraz nawilżona. Cena jest zależna od wielu czynników, od miejsca nakłuwania, a także od tego, jaki jest rodzaj oraz ilość używanych substancji aktywnych. Wiele kobiet się na nią decyduje, gdyż sytuacji, w których terapia igłowa przynosi pożądane efekty jest bardzo dużo.

Najczęściej jest wykorzystywana w celu ujędrnienia skóry, a także wygładzenia zmarszczek oraz pozbycia się blizn i rozstępów. Efekty są zadowalające także w przypadku przebarwień oraz suchej skóry. Zabieg poprawia kondycję naskórka, zwiększa jego grubość, a także powstrzymuje wypadanie włosów. Jest on przeprowadzany z użyciem niewielkiej igły, a mikronakłucia mają za zadanie wprowadzenie substancji aktywnych co pozytywnie wpływa na wygląd skóry i daje gwarancję jego skuteczności.