Dopasowane etui na komórkę

W dzisiejszych czasach chyba nie ma osoby, która by nie posiadała telefonu. Im drożmy posiadamy model, tym bardziej zależy nam na tym, aby długo wyglądał jak nowy. Często materiały z jakich są wykonane są delikatne i łatwo ulegają uszkodzeniu, dlatego konieczne są specjalne obudowy, które chronią sprzęt przed wstrząsami i mechanicznymi urazami.

Gdzie kupimy etui na komórkę?  

etui na telefon sklepKupując nowy model telefonu, warto się zastanowić czy dostaniemy na niego dopasowane etui, gdyż nie jest one sprzedawane razem z urządzeniem. Jeżeli kupimy mało popularny wśród klientów telefon, to być może będziemy mieli problem z jego znalezieniem. Kobiety wybierają etui pod kolor stylizacji, albo w ulubionym kolorze, a mężczyźni są bardziej powściągliwi i kupują klasyczne czarne, albo bezbarwne. Ponieważ często telefony mają nasze dzieci, a jak wiadomo im się częściej niż dorosłym, zdarza wypuścić telefon z rąk, to także dla nich kupujemy etui. Dzieci podążają za modą i dlatego model na ich telefon, musi być na czasie z grafiką i kolorem. Etui na telefon sklep stacjonarny i internetowy posiada niemalże w każdym kolorze. Mogą one być wykonane z silikonu, plastiku, gumy, a także są dostępne skórzane. Są one produkowane z myślą o konkretnych modelach telefonów, dlatego jeżeli podamy sprzedawcy, albo wpiszemy w wyszukiwarkę sklepu internetowego, model naszego urządzenia, to z pewnością znajdziemy odpowiednie etui. Niektóre pokrowce zakrywają jedynie brzegi telefonu, a inne pozwalają na całkowite ich schowanie. Etui często nie zakrywa wyświetlacza komórki, który jest szczególnie ważny dla prawidłowego funkcjonowania telefonu. Dlatego sporo klientów decyduje się na dodatkowe zabezpieczenia w postaci hartowanego szkła przyklejanego bezpośrednio na ekran telefonu. W sklepach internetowych znajdziemy największy wybór różnego rodzaju etui i osłonek na telefony. Dobrze dobrane etui, musi posiadać otwory we właściwych miejscach.

Bywa, że w sklepach są dostępne nieoryginalne pokrowce na telefony, które nie do końca pasują, gdyż otwory na przyciski nie pokrywają się z nimi. W takim etui telefon nie będzie działał poprawnie, gdyż nie będziemy mogli korzystać ze wszystkich jego funkcji. Trzeba pamiętać, że nieważne jak dokładnie będzie ono przylegało do telefonu, to nie uchroni go przed zalaniem.