Jakie elementy składają się na ciekawą stylizację? Warto się dobrze nad tym zastanowić, ponieważ nie są to tylko ubrania oraz buty, ale również wszystkie dodatki. To właśnie te ostatnie mogą sprawić, że nawet zwyczajna stylizacja nabierze ciekawego oraz niebanalnego charakteru, zachwycając osoby, które napotykamy. Jednak dodatki nie muszą być jedynie piękne – mogą bowiem być również funkcjonalne.

Drewniany zegarek – dodatek do kobiecego stroju

zegarek drewniany damskiJednym z najczęściej wybieranych dodatków, które nosi się na co dzień należą zegarki. Jest to zapewne spowodowane tym, że są one nie tylko ładne, ale również bardzo przydatne, szczególnie wtedy, gdy rozładuje się nam telefon albo kiedy nie chcemy po niego sięgać do torebki. Jednak zegarek wcale nie musi być niezauważalnym, zwykłym elementem stylizacji. Zegarek drewniany damski będzie tym, co przyciągnie wzrok napotykanych osób. Chociaż materiał ten na samym początku może się nam wydawać nietypowy, jeżeli chodzi o produkcję czasomierzy, doskonale się on w tej roli sprawdza. Takie zegarki są nie tylko wyjątkowo lekkie, ale również wyglądają bardzo ciekawie. Różnorodność gatunków drewna sprawia, że takie zegarki mogą w sobie łączyć kilka barw. Oprócz rodzimych gatunków drewna (między innymi klon czy orzech) możemy również z łatwością znaleźć zegarki produkowane z czegoś bardziej egzotycznego, jak na przykład palisander, mahoń czy bambus.

Można znaleźć różnorodne zegarki wykonane z drewna, dzięki czemu każda kobieta powinna znaleźć coś, co będzie pasowało do jej stylu. W klasycznych stylizacjach doskonale sprawdzą się takie czasomierze z paskiem ze skóry albo drewniane bransolety. Zwolenniczki bardziej sportowego stylu mogą postawić na przykład na paski z nylonowego, kolorowego materiału.