Biżuteria. Temat długi i szeroki jak rzeka. Dla wielu osób stanowi to duży problem, dlatego też zdarza się, że jest ona unikana. Nie nosi się jej na co dzień. Z jakiego powodu? Głównie dlatego, że często nie wiemy jak możemy ją nosić. Z czym ją zestawiać. Kolejnym problemem jest fakt, że bardzo często biżuteria postrzegana jest jako bardzo drogi wydatek. Jednak czy faktycznie tak jest?

Biżuteria, która poprawia nasz wizerunek

hurtownia biżuterii sztucznejOtóż wcale nie musi tak być. W pierwszej kolejności chcemy obalić mit dotyczący wysokich cen w przypadku biżuterii sztucznej. Jednym ze sposobów, żeby poradzić sobie z tym problemem jest hurtownia biżuterii sztucznej. Warto zauważyć, że hurtownia ma zazwyczaj jeszcze bardziej korzystne ceny, aniżeli ceny w standardowych sklepach. Hurtowa opcja to bardzo dobra opcja, dla osób, które chcą nosić ją codziennie, a obawiały się tego, że nie jest dostępny wariant. W świecie mody, jak zapewne część z Was wie, istnieją pewne zasady. Przestrzeganie ich ułatwia zasadniczo sprawę. Wyglądamy wówczas korzystniej. Jedną z takich zasad jest to, aby dobierać w sposób odpowiedni naszą biżuterię do naszego wieku. Konkretyzując, chodzi o to, żeby na przykład młoda nastolatka nie wkładała bardzo poważnej i eleganckiej biżuterii do szkoły, z kolei pani w średnim wieku, będzie źle się prezentować kolorowej, plastikowej biżuterii. Oczywiście istnieją od tej reguły pewne wyjątki. Ważne jest, aby pamiętać o tym, że nasza stylizacja, a w tym wypadku dodatki w formie biżuterii muszą być dostosowane, dobrane do konkretnej sytuacji. Kolejną zasadą jest to, aby zachowywać umiar w przypadku kiedy zakładamy nasza biżuterię. Czy słyszeliście o tym, że ludzie bardzo często przesadzają z ilością biżuterii, a tym samym wyglądają jak tegoroczna choinka bożonarodzeniowa. Pamiętajmy równowaga jest jak najbardziej wskazana. Kolejna rada jest związana z tym jak wybierać biżuterię. Panie, które są posiadaczkami okrągłej buzi, niech wybierają kolczyki, które są podłużne.

To optycznie wydłuży ich twarz. Nie powinny wybierać też kolczyków, które będą sięgać do ich brody. To jeszcze bardziej uwypukli ich twarz. Z kolei panie o podłużnej budowie twarzy, powinny wybierać wersje bardziej okrągłe. Wisząca biżuteria, nie będzie wyglądała atrakcyjnie „na takiej twarzy”. Pamiętajmy, że biżuteria może być świetnym uzupełnieniem naszego wizerunku.