Audi – pojazd na akumulator

 

Zazwyczaj z pokolenia na pokolenie w rodzinach przekazywane są różne zainteresowania, pasje. Do jednej z nich zalicza się z pewnością zamiłowanie do motoryzacji, którym już od najmłodszych lat zaciekawione są dzieci. Dlatego, gdy nadarzy się okazja, warto zastanowić się nad kupnem pojazdu na akumulator dla najmłodszego fana motoryzacji.

Wyposażenie samochodu elektrycznego Audi

samochodzik dla dzieci audiJednym z najpopularniejszych pojazdów elektrycznych są samochody, których producenci obecnie oferują przeróżne interesujące modele. Jednak największym zainteresowaniem niezmiennie cieszy się samochód audi, który do złudzenia w każdym drobnym szczególe przypomina oryginał. Każde dziecko z pewnością ucieszy się, gdy będzie mogło samodzielnie zasiąść za kierownicą czterech kółek. Na co więc zwrócić uwagę wybierając odpowiedni samochód elektryczny dla dziecka? Ze względu na to, że samochodzik dla dzieci audi jest dostępny w różnych rozmiarach oraz o innej nośności, powinniśmy brać pod uwagę wzrost i wagę naszego dziecka. Jak widać, wiek nie jest tutaj najważniejszy, ponieważ większość maluchów różni się od siebie, pomimo że są rówieśnikami. Do wieku dziecka powinniśmy dostosować prędkość maksymalną, dlatego dla młodszych dzieci należy wybrać samochodzik, który rozpędza się do prędkości max. 5 km/h. Natomiast dla starszych można zdecydować się na szybsze modele, które osiągają prędkość 10 km/h. W ofercie producenta znajdziemy modele audi zarówno jedno, jak i dwuosobowe takie jak m.in.: Audi S5, TT, RS5, jak również Q7, R8 czy S5. Samochody na akumulator audi zachwycają swoim bogatym wyposażeniem, a w nim skórzane fotele, klakson, światła przednie oraz tylne. Jak również model audi ma otwierane drzwi, dźwignię zmiany biegów, pedały gaz i hamulec oraz w pełni skrętną kierownicę. Co ciekawe w aucie możemy bez problemu posłuchać ulubionej muzyki, ponieważ audi wyposażone jest w wejście MP3 lub kartę pamięci.

Warto zaznaczyć, że dla bezpieczeństwa dziecka należy wybierać sprawdzonych producentów, u których wraz z zakupem otrzymamy gwarancję oraz niezbędne certyfikaty i atesty pojazdu elektrycznego, jakim jest model audi. Większość samochodów ma dołączony pilot zdalnego sterowania, który daje rodzicom możliwość kontroli pojazdu. Jak również audi wyposażone jest w elektryczny hamulec, czy system wolnego i bezpiecznego ruszania.