Atrakcyjne działki budowlane

Jako inwestor i deweloper muszę być na bieżąco z ofertami na rynku nieruchomości. Buduję zarówno bloki jak i domy jednorodzinne wolnostojące oraz domy szeregowe. Jak do tej pory zawsze miałem szczęście w biznesie, nie miałem problemów ze sprzedażą nieruchomości. Zazwyczaj budowałem i sprzedawałem, rzadziej przyjmowałem zamówienia na to by komuś wybudować dom według projektu.

Niedrogie działki na terenie Krakowa

działki budowlane krakówZwykle tereny pod budowę szukałem pod Krakowem, gdzieś w pobliskich miejscowościach, tak do dwudziestu kilometrów. Dalej to już by nikt nie chciał dojeżdżać, a znowu w centrum miasta ceny są zaporowe i nikt by mi takich domów czy mieszkań nie kupił. Jednak ostatnio trafiła mi się niebywała okazja. Na jednym portalu ogłoszeniowym zobaczyłem atrakcyjne działki budowlane Kraków. Miały doprowadzone wszystkie media, było wydane pozwolenie na budowę. Poza tym zaskoczyła mnie przede wszystkim cena. Była zdecydowanie niższa niż ceny innych działek na terenie Krakowa. Co prawda znajdowały się raczej na granicy miasta, z dala od centrum, ale i tak cena była podejrzana. Od razu zadzwoniłem do właściciela by dopytać się co i jak oraz ewentualnie zarezerwować działkę. Odebrał niejaki pan Maciej który mówił, że dwie działki dostał dawno temu w spadku i trzymał je na czarną godzinę, że jak mu będzie brakowało pieniędzy to wtedy je sprzeda. Akurat jego biznes zaczął podupadać, a on sam chciał dalej inwestować, więc stwierdził, że skoro sam nic nie będzie tam budował to je sprzeda. Cenę dał niższą niż inni, by działki szybko się sprzedały, a on zyskał gotówkę. Poza tym nie miał czasu by co chwila jeździć i pokazywać działkę, zatem szukał kogoś zdecydowanego na sto procent. Ja byłem gotów od razu zapłacic mu całą kwotę byle tylko te wspaniałe działki trafiły do mnie. Takich okazji nie można sobie podarować, bo później będzie się tylko żałować że się zwlekało z decyzją.

Dzięki temu że codziennie, nawet kilka razy dziennie, sprawdzam najnowsze oferty nieruchomości to udało mi się złapać prawdziwą okazję. Mam już teren ogrodzony i lada dzień wjadą tam koparki by robić wykopy pod fundamenty. Nie mogę się doczekać kiedy budowa ruszy pełną parą i będę mógł zacząć sprzedawać mieszkania w blokach jakie tam wybuduję. Na pewno będą fantastyczne.