Atrakcje, które sprawią, że wesele będzie niezapomniane

atrakcje weselne

Planując wesele, wiele par zastanawia się nad doborem atrakcji które sprawią, że będzie to niezapomniane wydarzenie, które na lata utkwi w pamięci naszej i zaproszonych przez nas gości. Współcześnie dostępnych jest wiele atrakcji, które mogą urozmaicić zabawę weselną. Na które z nich zatem się zdecydować, by to wydarzenie było naprawdę magiczne?

Oryginalna oprawa muzyczna

zespół na weseleJedną z atrakcji które mogą sprawić, iż nasze wesele będzie niezwykłe jest odpowiednio dobrana muzyka. Według informacji z portalu weselnego www.abcslubu.pl  obecnie istnieje szeroki wybór różnego rodzaju zespołów i dj, którzy potrafią zapewnić szaloną zabawę przez całą noc. Dokonując tego wyboru powinniśmy poświęcić szczególną uwagę repertuarowi, przy którym będą bawić się nasi goście. Najważniejszą kwestią w tym momencie będzie podkreślenie jaki jest nasz gust muzyczny, tak aby wybrana przez nas kapela lub dj, mogli zbudować wokół niego idealny repertuar. Kolejną rzeczą o którą musimy zadbać jest styl w jakim zostanie poprowadzona nasza zabawa weselna. Wiele par coraz częściej decyduje się na wybranie profesjonalnego wodzireja. To właśnie on będzie odpowiadał za ilość bawiących się osób na parkiecie a także za ich dobry nastrój i świetne samopoczucie. Oferujący swe usługi wodzireje posiadają ogromne doświadczenie, dzięki czemu możemy być pewni spokojni, że poprowadzą naszą imprezę w niezwykły i oryginalny sposób. Zaletą tego rozwiązania jest, iż taki wodzirej w przerwach między kolejnymi blokami muzycznymi będzie:

  • zabawiać gości ciekawymi anegdotami
  • przeprowadzać wywiady dotyczącej pary młodej
  • prezentować elementy stand-up

Wszystkie te elementy sprawią, że zabawa na naszym weselu będzie niezwykła i na długo pozostanie w pamięci gości.

Niezapomniane zdjęcia

fotobudka na weseleCoraz więcej par, myśląc o atrakcjach na wesele, decyduje się na wybranie fotobudek. Według informacji ze strony http://www.photomadness.pl są to urządzenia ustawiane w różnych miejscach sali weselnej, dzięki którym zgromadzeni goście mogą wykonać zabawne pamiątkowe zdjęcie przy użyciu będących na wyposażeniu rekwizytów takich jak okulary, peruki, kapelusze i wiele innych, które dodadzą uroku wykonywanym zdjęciom. Fotobudki na weselach sprawdzą się jeśli wśród gości przeważają osoby młode, które dzięki takim atrakcjom będą się jeszcze lepiej bawić a wykonane fotografie będą dla nich cudowną pamiątką. Szukając firmy zajmującej się wynajmem takich atrakcji, warto zapoznać się z ofertami z terenu Katowic. Jeśli jesteśmy zwolennikami bardziej klasycznych form fotografii, dobrym rozwiązaniem okaże się wynajęcie dodatkowego fotografa, który wykona zdjęcia podczas całej zabawy. Z takich fotografii będzie mógł powstać album, który stanie się nie tylko pamiątką lecz także idealnym pomysłem na prezent dla naszych najbliższych.

Niezwykła noc

fajerwerkiNa stronie www.pokazy-fajerwerki.pl można przeczytać, że jedną z coraz bardziej popularnych atrakcji są pokazy fajerwerków na weselach, odbywające się zazwyczaj w okolicach północy. Dodadzą one całej zabawie wytworności oraz poczucia klasy. Decydując się na wybór takiej właśnie atrakcji, powinniśmy poszukać firmy zajmującej się obsługą pirotechniczną tego typu uroczystości, która w sposób profesjonalny a przede wszystkim bezpieczny zadba o jak najbardziej niezwykły efekt. Według artykułu na portalu www.planowaniewesela.pl dużą popularnością cieszą się także pokazy sztucznych ogni na weselach, będące oprawą kluczowych jego momentów takich jak na przykład wniesienie tortu weselnego czy oczepiny. Decydując się na to rozwiązanie, będziemy mieć pewność, iż dostarczymy naszym gościom niezwykłych doznań estetycznych.

Magiczna chwila

pokazy magiiSzukając czegoś naprawdę oryginalnego, warto pomyśleć o zorganizowaniu na naszym weselu pokazu iluzjonistycznego w wykonaniu profesjonalnych magików lub grup parateatralnych. Na stronie www.panzabek.pl można przeczytać, że taka atrakcja oprócz rozrywki dostarczy naszym weselnikom elementów metafizycznych, które na długo pozostaną w ich pamięci, przywołując elektryzujące wspomnienia. Decydując się na pokaz iluzji, warto odpowiednio wcześniej ustalić jego scenariusz, tak aby był jak najbardziej dopasowany do charakteru naszego wesela. W czasie takich pokazów nasi weselnicy zostaną zaangażowani w jego przebieg, dzięki czemu nasza rodzina jeszcze bardziej się ze sobą zintegruje, co umożliwi szaloną zabawę do białego rana.

 

W kwestii podsumowani

Jak widać dobór odpowiednich atrakcji na wesele nie jest prosty, gdyż wymaga on uwzględnienia wielu elementów, które odpowiednio ze sobą połączone sprawią, że będzie ono niezwykłym i niezapomnianym wydarzeniem w naszym życiu. Warto jednak pamiętać aby nie przesadzić z ilością atrakcji, gdyż może to spowodować niepotrzebne zamieszanie, które negatywnie wpłynie na przebieg całej uroczystości. Wszystkie te atrakcje są jedynie dodatkiem, który nie powinien przyćmić tego co najważniejsze czyli miłości dwojga młodych ludzi.  

1 thought on “Atrakcje, które sprawią, że wesele będzie niezapomniane”

  1. Oczywiście, że jeśli chodzi o wesele to najważniejsza jest na nim muzyka. Bez niej nie ma przecież zabawy!

Leave a Comment